Puerto Mogán

Umiestnenie: Španielsko Gran Canaria Puerto Mogán
typ: Mesto

Náš názor

Puerto Mogán, prístav ako z pohľadnice

Puerto Mogán je malebný, pokojný prístav jácht v pôvodnom kanárskom štýle. Pre svoj pôvab, podčiarknutý nádhernú výstavbou, býva označovaný za "Benátky Kanárskych ostrovov". Vychutnajte si ho pri nenáročnej prechádzke.

Prístav Puerto Mogán vytvára jednu obytnú zónu spoločne s letoviskom Playa Mogán . Leží na juhozápadnom pobreží Gran Canarie , v podstate poslednému z tunelov rýchlostnej cesty vedúcej až do metropoly Las Palmas na opačnom konci ostrova. Do hlavnej rekreačnej zóny okolo Maspalomas sa vďaka nej dostanete behom 20 minút.

Nenápadné poklady Mogan

Puerto Mogán rozdeľuje na dve polovice neveľká riečka, vytekajúca z horského údolia Barranco de Mogán. Na pravom brehu jej ústia do Atlantiku sa rozkladá rozľahlá a členitá jachtový prístav, u jej ľavého brehu bola vybudovaná veľká, kamennými mólami čiastočne uzavretá piesočná pláž . Celý komplex, spoločne s niekoľkými mostíky cez vodný tok, vytvára romantickú atmosféru, pre ktorú je miesto často nazývané "Malé Benátky".

Uliciam Puerto Mogán dominujú jemne zdobené domčeky, množstvo kvetín a paliem, udržiavané terasy a výhľady na okolité skaliská. K posedenie láka nespočet reštaurácií (s dôrazom na ryby a iné plody mora), kaviarní, barov i obchodíkov.

  • Neváhajte teda a navštívte Puerto Mogán na Gran Canarii .

Podobná miesta

Kontaktujte nás

Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám