1. Fischer.sk
  2. West Tour - Porto Moniz

West Tour - Porto Moniz

Náš názor

Celodenný výlet západnou časťou ostrova.

Detailné informácie

Popis

Trasa vedie pozdĺž južného pobrežia na západ. Prvá zastávka je na jednom z najvyšších útesov sveta - Cabo Gira (580 metrov) - s výhľadom na Funchal, oblasť Câmara de Lobos a terasovité políčka. Pokračovať budete cez mestečko Ribeira Brava s kostolíkom sv. Benedikta s tradičnou Manuelský dekoráciou. Potom sa vydáte do oblasti banánových plantáží Madalena do Mar a ďalej k severnému pobrežiu cez najväčší náhornú plošinu ostrova Pauly da Serra.

Zastávka is obedom (za príplatok), prípadne prechádzkou, vás čaká v Porto Moniz s prírodnými bazénmi s morskou vodou. Vracať sa budete okolo cesty tesané v pobrežných skalách a oblasti s bouřícím oceánom. Poslednou zastávkou je rybárske mesto Câmara de Lobos s možnosťou ochutnanie tradičných nápojov.

dôležité informácie

  • Orientačná cena od 1 200 €.
  • Venujte prosím pozornosť skutočnosti, že môže dôjsť k zmene v programe výletu alebo z dôvodu nenaplnenia minimálnej kapacity k jeho zrušeniu.
  • Zákazník si v prípade neuskutočnenia výletu môže u delegáta vybrať výlet iný s doplatením rozdielu ceny. Vrátenie peňazí za neuskutočnený výlet alebo za účasť na výlete s nižšou cenou nárokuje zákazník po prílete.
  • Ceny sú orientačné.
  • O kompletnej ponuke výletov a cenách vás bude informovať delegát na mieste v destinácii.
  • Výlety sa v destinácii platí v miestnej mene a sú sprevádzané česky / slovenské, príp. anglicky alebo nemecky hovoriacim sprievodcom.

Poznámka

Späť na ponuku výletov v destinácii Madeira .

Podobné služby