1. Fischer.sk
  2. Pamukkale- Egejská riviéra

Pamukkale- Egejská riviéra

Náš názor

Tento výlet je skutočnou turistickou atrakciou, ktorú by si žiaden návštevník Turecka nemal nechať ujsť.

Detailné informácie

Popis

V turečtine znamená Pamukkale "Bavlnený hrad", a to jednoducho preto, že svah pokrytý snehovo bielym travertínom vzhľadom skutočne pripomína kopec alebo hrad z bavlny. Pamukkale je oblasť tektonického zlomu, kde na povrch vytekajú minerálne pramene bohaté na vápnik.

Program: Odchod je ráno okolo 6. hodiny. Zastávka vo výrobni tradičných kobercov, po ktorej poobedujete. Potom presun autobusom do Pamukkale a prehliadka ruín pohrebisko Nekropolis a antického mesta Hierapolis. Možnosť brouzdání v niektorom z jazierok. (V cene výletu nie je zahrnuté, vstup je cca 12 eur.) Návrat je naplánovaný okolo 21. hodiny.

dôležité informácie

  • Orientačná cena od 1 950 €.
  • Venujte prosím pozornosť skutočnosti, že môže dôjsť k zmene v programe výletu alebo z dôvodu nenaplnenia minimálnej kapacity k jeho zrušeniu.
  • Zákazník si v prípade neuskutočnenia výletu môže u delegáta vybrať výlet iný s doplatením rozdielu ceny. Vrátenie peňazí za neuskutočnený výlet alebo za účasť na výlete s nižšou cenou nárokuje zákazník po prílete.
  • Ceny sú orientačné.
  • O kompletnej ponuke výletov a cenách vás bude informovať delegát na mieste v destinácii.
  • Výlety sa v destinácii platí v miestnej mene a sú sprevádzané česky / slovenské, príp. anglicky alebo nemecky hovoriacim sprievodcom.

Poznámka

Späť na ponuku výletov v destinácii Egejská riviéra - Bodrum .

Podobné služby