1. Fischer.sk
  2. Lodný výlet

Lodný výlet

Náš názor

Ste priaznivci odpočinku a krásneho kúpania? Potom je tento výlet presne pre vás!

Detailné informácie

Popis

Prejazd z hotela do prístavu v Bodrumu je plánovaný okolo 9. až 10. hodiny. Potom si vychutnáte plavbu loďou pozdĺž členitého pobrežia. Počíta sa obvykle s tromi až štyrmi zastávkami na kúpanie v krištáľovo čistých zátokách Bodrumského polostrova. Obed aj nápoje sú servírované na palube a sú zahrnuté v cene výletu.

Ďalej budete mať možnosť kŕmiť rybky v oblasti zvanej Akvárium, ktorá je vyhlásená nádherne priezračnou vodou. Jedna z plánovaných zastávok je v blízkosti známej Ťavie pláže, kde si môžete užiť jazdu na ťave (poplatok 5 eur - nie je zahrnutý v cene výletu). Príjemný odpočinkový výlet je vhodný pre všetky vekové skupiny. Návrat do prístavu je naplánovaný okolo 17. hodiny.

dôležité informácie

  • Orientačná cena od 40 €.
  • Venujte prosím pozornosť skutočnosti, že môže dôjsť k zmene v programe výletu alebo z dôvodu nenaplnenia minimálnej kapacity k jeho zrušeniu.
  • Zákazník si v prípade neuskutočnenia výletu môže u delegáta vybrať výlet iný s doplatením rozdielu ceny. Vrátenie peňazí za neuskutočnený výlet alebo za účasť na výlete s nižšou cenou nárokuje zákazník po prílete.
  • Ceny sú orientačné.
  • O kompletnej ponuke výletov a cenách vás bude informovať delegát na mieste v destinácii.
  • Výlety sa v destinácii platí v miestnej mene a sú sprevádzané česky / slovenské, príp. anglicky alebo nemecky hovoriacim sprievodcom.

Poznámka

Späť na ponuku výletov v destinácii Egejská riviéra - Bodrum .

Podobné služby