1. Fischer.sk
  2. Južnej putovanie vulkány

Južnej putovanie vulkány

Náš názor

Fascinujúce "ohňové hory" parku Timanfaya a miestne víno.

Detailné informácie

Popis

Pri okružnej jazde sopečnou krajinou uvidíte najrôznejšie druhy vulkánov, kráterov a pyroklastických materiálov a presvedčíte sa, že magma stále vrie len niekoľko metrov pod povrchom. Vyjdete z malebnej dedinky Yaiza k západnému pobrežiu a soľným poliam Salinas del Janubio. Potom zavítate k veľkolepým útesom Los Hervideros.

Cestou späť sa zastavíte vo vinárskej oblasti La Geri, kde je až povinnosťou ochutnávka miestnych vín v typickom vínnej pivnici. Fakultatívne možnosť prechádzky na ťavách. V cene výletu je zahrnutý obed.

dôležité informácie

  • Orientačná cena od 41 €.
  • Venujte prosím pozornosť skutočnosti, že môže dôjsť k zmene v programe výletu alebo z dôvodu nenaplnenia minimálnej kapacity k jeho zrušeniu.
  • Zákazník si v prípade neuskutočnenia výletu môže u delegáta vybrať výlet iný s doplatením rozdielu ceny. Vrátenie peňazí za neuskutočnený výlet alebo za účasť na výlete s nižšou cenou nárokuje zákazník po prílete.
  • Ceny sú orientačné.
  • O kompletnej ponuke výletov a cenách vás bude informovať delegát na mieste v destinácii.
  • Výlety sa v destinácii platí v miestnej mene a sú sprevádzané česky / slovenské, príp. anglicky alebo nemecky hovoriacim sprievodcom.

Poznámka

<P> <a title="Nabídka výletov na Lanzarote" href="http://www.fischer.cz/spanelsko/lanzarote/vylety"> Späť na ponuku výletov v destinácii Lanzarote </a>. </ P>

Podobné služby