×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

Mapa

Zobraziť hotely na mape

Podrobné informácie

  • 22°C júl / august *
  • 0°C júl / august *

* priemerné teploty

Florida: nezabudnuteľná dovolenka v USA

Jeden za najjužnejších štátov Spojených štátov patrí vďaka svojej subtropickej polohe a celoročne slnečnému počasiu k najvyhľadávanejším destináciám na dovolenku v Amerike. Svojim návštevníkom ponúka veľkolepé pláže s perfektným servisom, najrôznejšie špeciality americkej kuchyne a poriadnu porciu unikátnych aktivít i športového vyžitia.

Mimo morských radovánok sú najväčšími lákadlami oblasti najmä prírodné krásy močiarov v Národnom parku Everglades či motýlia farma Butterfly World v Coconut Creek. Dlhé hodiny zábavy si užijete v svetoznámom Disneylande, vo vodnom svete Seaworld, v parku Universal studios či v NASA Kennedy Space Centre.

Spojené štáty za dostupné peniaze

Zrejme najznámejším floridským mestom je Miami, predsa už i najslávnejšie celebrity prišli na kúzlo tropickej Miami Beach, miamských luxusných hotelov a búrlivého nočného života. Za návštevu rozhodne stojí i Fort Lauderdale, v ktorom sa po sieti kanálov prejdete gondolou, a oblasť Florida Keys, známa pásmom desiatich tisícov ostrovčekov, siahajúcich iba 145 kilometrov od Kuby.

Zobrazit podrobné informace

Môžete vyberať napríklad z týchto hotelov (uvedené ceny sú konečné!)

Uvedené ceny platia pre obsadenosť 2 dospelí

Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám