Last minute Almería

Pravá dovolenka v španielskom štýle

Andalúzska provincia Almería sa nachádza na juhovýchode Pyrenejského poloostrova. Jej pôvabné pobrežie obmývaju vody Stredozemného mora, opačným severným smerom sa zdvíhajú vrcholky najvyššieho španielskeho pohoria Sierra Nevada.

Metropola Almería je známa predovšetkým ako "ciudad del moro", teda maurské mesto. Do miestneho prístavu pravidelne priplávajú lode z afrického Maroka, takže tu stretnete prevažnú väčšinu arabského obyvateľstva.

Milovníci prírodných krás môžu navštíviť národný park Cabo de Gata, v ktorom nájdu civilizáciou nedotknutú panenskú prírodu. Dobre sa dostanú na jedinú európsku púšť Tabernas i k Mulhacenu, najvyššej hore Pyrenejského poloostrova.

Almeríjsky región je plný zaujímavých miest dokumentujúcich jeho bohaté dejiny. Za návštevu stojí starobylé mesto Mojácar, vieska Agua Amarga v zátoke Enmedio Creek či magická La Isleta.

Skúste tiež menej známe španielske destinácie. Verte, že vás milo potešia. Pokiaľ si zájazd vyberiete z ponuky last momentu, budete mať zájazd so zľavou a ďalšími výhodami.

Naše ceny sú konečné vrátane poplatkov!
Načítám...

Pozrite sa na ďalšie last minute zájazdy

Pozrite sa tiež na dalšie last minute zájazdy za skvelé ceny!