Last minute Cyprus 

Objavte to najlepšie z Cypru s last minute zľavou 

 1. Fischer.sk
 2. Last minute
 3. Last minute Cyprus
Vedeli ste, že Cyprusnajčistejšie more v Európe? A že inšpiráciu tu našiel aj samotný Shakespeare? Doprajte si ešte túto sezónu last minute dovolenku na Cypre a nechajte sa zvábiť krajinou, ktorú turizmus ešte celkom neprevalcoval. Okúpete sa v priezračnej vode, pošteklí vás vôňa jazmínu a vydáte sa po stopách starovekej gréckej civilizácie. Vycestujte so super last minute zľavou do obľúbených letovísk Limassol, Ayia Napa alebo Protaras a vychutnajte si štedré cyperské slnko! 
Načítám...

Prečo vyraziť na last minute na Cyprus? 

Priezračné more a bohaté kultúrne dedičstvo 
Viac ako 50 pláží ocenených Modrou vlajkou, história stará 10 000 rokov 
Fantastické slnečné počasie po celý rok 
Leto je bez dažďa a v mori sa dá kúpať od marca až do novembra 
Skvelá letecká dostupnosť z Bratislavy 
Z Bratislavy ste v Larnace priamym letom za 3 hodiny 
Ostrov Cyprus je politicky rozdelený na Cyperskú republiku a Severocyperskú tureckú republiku, ktorá je však medzinárodne uznaná iba Tureckom. S nami sa môžete vydať na najkrajšie letoviská južného Cypru - Limassol, Ayia Napa alebo Protaras, ktoré sú vzdialené do 70 km od letiska v Larnace. V ich okolí sú desiatky zaujímavých miest
 
 Nissi-beach.jpg   Paphos.jpg

Ďalšími obľúbenými lokalitami sú Paphos, Pissouri a Troodos s nádhernou vegetáciou a pôvabnými dedinkami. Na čo všetko sa môžete tešiť na Cypre? Tak napríklad na vodné športy, aquaparky, návštevu kláštorov či výlet na takmer 2 tisíc metrov vysokú horu Olympus. Hriechom by bolo neokúsiť miestnu kuchyňu, v ktorej nechýba baranie mäso, bylinky, ryby či fantastické červené víno a brandy. Cyperské pláže sú veľmi príjemné, niektoré pokryté mäkkým bielym pieskom, iné so zmesou oblých kamienkov. V letoviskách nie je núdza o promenády, reštaurácie a plážové bary, no nájdete tu aj tiché prírodné pláže, na ktorých môžete nerušene pozorovať západ slnka… 

Kam na last minute dovolenku na Cypre? 

Vyberajte z týchto hotelov na Cypre

Načítám...

Last minute na Cypre - dôležité informácie  

 • Ubytovanie: Vybrať si môžete ubytovanie v 3 až 5* hoteloch.  
 • Strava: Last minute s all inclusive je ten najlepší spôsob, ako si užiť dovolenku naplno. 
 • Odlety: V Larnake ste z Bratislavy za 3 hodiny. 
 • Deti: Rodiny s deťmi sú vítané. Chcete pre deti program? Pozrite si hotely s Funtázia klubom pre deti.  
 • Počasie: Last minute v septembri či októbri je skvelý nápad! Pozrite si prehľad počasia v jednotlivých mesiacoch. 

Ako rezervovať last minute dovolenku na Cypre ? 

Je to jednoduchšie ako namiešať plážový drink! 
 • vyberte si zájazd 
 • vyplňte vo formulári vaše údaje 
 • zaplaťte online a potvrďte 
Hotovo, baľte kufre! Naše ultra last minute zájazdy vás prenesú na cyperské pláže hoc aj zajtra! Potrebujete pomôcť s rezerváciou? Alebo máte ďalšie otázky? Ozvite sa nám, radi pomôžeme.  

Rezervujte si last minute dovolenku na Cypre už teraz 

Oslovil Cyprus vaše cestovateľské bunky? Skvelé! Bez ohľadu na to, či to bude last minute v septembri, októbri či zajtra, s last minute ušetríte až desiatky percent. Last minute = množstvo dostupných termínov, skvelé služby, stravovanie a kopec zaujímavých zážitkov v cene.  

Nenechajte si ujsť šancu na únik do tepla ešte tento rok a rezervujte si vašu vysnívanú dovolenku na Cypre najlepšie ihneď!