1. Fischer.sk
  2. Last minute
  3. Last minute Cyprus

Last minute Cyprus

Cyprus-web.jpg


Cyprus 
leží vo východnom Stredomorí a má veľkolepú povesť už od počiatku vekov. Z morskej peny sa tu vraj zrodila Afrodita.

Cyprus má jedny z najzdravších klimatických podmienok na svete. Slnečných dní je tu až 300 v roku. Bude záležať len na vás, či si budete užívať na prekrásnych plážach pri mori, spoznávať antickú históriu, alebo prírodné bohatstvo.

Objavte s nami klenot východnej časti Stredomoria! Ostrov Cyprus si zamilujú aj tí najnáročnejší, skvelú dovolenku tu však prežijú taktiež aj rodičia s malými deťmi. Pobrežie tu lemujú nádherné pláže s priezračne krištáľovou vodou a pozvoľným vstupom, ocenené viac ako 300 modrými vlajkami čistoty mora.

Na Cypre sa snúbi bohatá história so súčasnosťou. Pulzujúce letoviská Agya Napa a Protaras, oddelené majestátnym mysom Cavo Greco, ponúkajú množstvo typických taverien aj možností zábavy. Naopak, v starobylom Pafose na západe ostrova, zaradenom do kultúrneho dedičstva UNESCO, nájdete pokojnú atmosféru prístavu a archeologické pamiatky.

Vo vnútrozemí nájdete hlavné mesto Nikóziu, rozdelené na grécku a tureckú časť, pohorie Trodos s možnosťou výletu na takmer 2000 metrov vysoký vrch Olympos, tradičné vinárske dedinky ako Omodos či množstvo unikátnych pravoslávnych kostolov roztrúsených po celom ostrove.

Zažite skvelú dovolenku na Cypre za ceny last minute!

Naše ceny sú konečné vrátane poplatkov!
Načítám...

Pozrite sa na ďalšie last minute zájazdy

Nevybrali ste si? Pozrite sa tiež na dalšie last minute zájazdy za skvelé ceny!