Hotel sa nachádza na korálovom ostrove Cayo Santa María. S pevninou je ostrov spojený 46 km dlhou hrádzou. Letisko Santa Clara je vzdialené cca 106 km, letisko v Havane cca 395 km. Hotel je rozdelený na dve samostatné časti: na časť Musique, ktorá ponúka širokú škálu zábavy, a na pokojnejšiu časť Blu. Hostia z časti Blu môžu voľne navštevovať časť Musique. Hotel Resonance je určený iba pre dospelých.
Vstupná hala s recepciou, bufetová reštaurácia, reštaurácia à la carte (medzinárodná kuchyňa), niekoľko barov, 2 bazény (1 v časti Blu a 1 v časti Musique), terasa na slnenie s lehátkami a slnečníkmi.
Dvojlôžková izba Musique: kúpeľňa/WC (sušič vlasov), manželská posteľ (king size) alebo 2 samostatné postele (twin), klimatizácia, TV/sat., telefón, minichladnička, trezor, žehlička, žehliaca doska, balkón alebo terasa, v časti Musique.
Ostatné typy izieb (pokiaľ nie je uvedené inak, majú izby vyššie uvedené vybavenie)
Hotel leží priamo pri prekrásnej piesočnatej pláži s jemným bielym pieskom. Lehátka a slnečníky zadarmo.
All Inclusive
Hotel organizuje denné animačné programy a večernú show.
Spätné volanie
Otázka k zájazdu
Kontaktujte nás
Záujem o službu