Podrobné informácie

  • 30 - 31 °C júl / august *
  • 27 °C júl / august *

* priemerné teploty

Spoznajte krásu Bali a užite si dovolenku

Bali? Terasovité ryžové políčka na úrodných svahoch sopečných obrov, stále ešte nepriestupné pralesy, ale i turisticky rušné pobrežné rezorty, nádherné pláže a vznešené hinduistické chrámy... Jedná sa o miesto mnohých tvárí, ktoré si však zamilujete. Skúste niektorý z našich komfortných hotelov v rade zaujímavých lokalít.

Pre Bali, stredne veľký ostrov náležiaci Indonézii, je typické kúzelné pobrežie, ktoré obklopuje teplé, azúrové more. Vyberať môžete z mnohých veľkých i menších, romantických pláží, pri ktorých nechýba patričné vybavenie vrátane požičovní športových potrieb. Nadšení budú najmä milovníci surfovania.

Zážitky počas dovolenky na Bali

Pri pobyte na Bali nájdete nespočetný počet úchvatných prírodných scenérií so stovkami malebných dediniek. Tunajšia kuchyňa je ovplyvnená indickou gastronómiou, je veľmi chutná a cenovo dostupná. Miestny obyvatelia sú milí, usmievaví a ústretoví.

Bali nie sú len pláže, je to ostrov bohatej kultúry s jedinečným tancom, hudbou, architektúrou, festivalmi a slávnosťami. K jeho perlám patrí duchovné centrum Ubud, národný park Taman a kaldera sopky Batur.

Bali je turisticky mimoriadne obľúbenou destináciou. Presvedčte sa sami, že dovolenka na Bali je mimoriadnym zážitkom, ktorý sa oplatí!

Zobraziť podrobné informácie

Najobľúbenejšie hotely - Bali