First minute Bali

Vyberte si first minute zájazd na Bali podľa svojich potrieb a včas. Z dovolenky na Bali budete nadšení hneď na prvý pohľad a navyše výrazne ušetríte.

Indonesie first moment


Bali je ostrov typický čarovným pobrežím, ktoré obklopuje teplé azúrové more. Na Bali nájdete nespočetné množstvo úžasných prírodných scenérií a krajinu popretkávanú ryžovými políčkami. Tunajšia kuchyňa je ovplyvnená čínskou gastronómiou a je veľmi chutná a cenovo dostupná.

Bali však nie sú len pláže, Bali je ostrov bohatej kultúry s krásnou krajinou a stovkami dedín. Bali má jedinečný tanec, hudbu, architektúru, chrámy, festivaly a slávnosti. K perlám ostrova patrí Ubud s balijským umením, remeslami, tancom a hudbou.

Neváhajte teda a navštívte Bali v Indonézii.

Dovolenka na Bali s first minute

Využite našu širokú ponuku first minute zájazdov na Bali a užite si dovolenku svojich snov. S našou ponukou first minute získate skvelú cenu a najširšiu ponuku našich plážových dovoleniek.

Užite si oddych na mystickom Bali

Plávanie v teplom priezračnom mori, návšteva Opičieho lesa v Ubudu, surfovenie, Balinejské masáže a prvotriedne wellnes centrá, ryžové polia, vodopády, sopky, tradičné trhy a hlavne stále sa usmievajúci ľudia, kvôli ktorým sa budete na tento ostrov tisíce chrámov stále vracať.
 
Navštívte očarujúce miesta na Bali a Lomboku, kde sa zoznámite s mentalitou miestneho obyvateľstva a spoznáte prírodné krásy Indonézie. Bali je vhodná destinácia pre rodiny s deťmi, pre svadobnú cestu, pre partiu kamarátok, čo si chcú užiť úžasné masáže, opáliť sa a vyraziť na nákupy. Pre tých, ktorí si chcú užiť ako aktívny, tak aj pasívny odpočinok. Bali je destináciou pre každého a miesto, z ktorého sa vrátite s množstvom nových zážitkov.