Elephant Safari

Umiestnenie: Indonézia Bali Elephant Safari
typ: Prírodná zaujímavosť

Náš názor

Elephant Safari Park Taro

Chcete vidieť, ako slony hrajú futbal? Zaobstarať si s nimi privátne selfie fotografiu? A dokonca sa na nich prejsť? Neváhajte a vydajte sa v priebehu dovolenky na Bali do zážitkového areálu Elephant Safari Park Taro.

Na ceste medzi posvätným mestom Ubud a kráterom Gunung Batur , lemované rozkošnými ryžovými políčkami, nájdete Elephant Safari Park, jednu z najväčších atrakcií ostrova Bali. Z rekreačných stredísk na juhu ( Jimbaran , Nusa Dua , Seminyak atď.) Sa sem dostanete zhruba za jednu hodinu.

Preskúmajte svet pod chobotom

Celý park o ploche necelé 4 hektáre obklopuje zachovalý lesný ekosystém s mierne chladným, podhorským klímou . Jedná sa o ideálne prostredie pre chov slonov sumaterských. Pre verejnosť bol areál otvorený v roku 2009.

V parku Elephant Safari sa o slonoch dozviete úplne všetko. Uvidíte starostlivosť o malé sloníča, zistíte o nich rôzne zaujímavosti, zveziete sa na sloním chrbta, budete si ich môcť pohladiť aj nakŕmiť. Uvidíte kúpanie slonov, predvedú vám, ako vie maľovať a veľa ďalších zručností.

  • Neváhajte teda a navštívte Elephant Safari na Bali .

Podobná miesta

Kontaktujte nás

Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám