Bali Bird Park

Umiestnenie: Indonézia Bali Bali Bird Park
typ: Prírodná zaujímavosť

Náš názor

Bali Bird Park, podívaná plná farieb a švitoření

Na ploche 2 tisíc metrov štvorcových nájdete v zoologickej záhrade Bali Bird Park cez tisícku jedincov reprezentujúcich 250 vtáčích druhov. Ak máte radi pestrofarebný svet tropických operencov, jedná sa o to správne miesto pre vás.

Areál Taman Burung Bali Bird Park leží v provincii Gianyar, na okraji mesta Sukawati. Je to 15 kilometrov z centra metropoly Denpasaru a necelú hodinu jazdy autom z populárnych turistických letovísk na juhu ( Nusa Dua , Jimbaran , Tanjung Benoa atď.).

Prezrite si atrakcie balijského Bird Parku

Tvorcovia Bali Bird Parku sa snaží o vytvorenie čo najlepšieho, prirodzeného prostredia pre svojich zverencov. Tomu zodpovedá 52 pestovaných druhov rastlín a stromov, trojica jazier pre vodné vtáky a 60 kvalitne zariadených voliér. V nich uvidíte napr. Zoborožce, žeriavy, ibisa, andulky, jastraby, bažanty, sovy, ale aj netopiere.

V priebehu dňa sa môžete zúčastniť celej rady aktivít vtáčieho parku ako kŕmenie papagájov či pelikánov, premietanie vo 4D kinu alebo ukážok lietania. K vybaveniu parku patrí reštaurácia , detský kútik, obchod so suvenírmi a parkovisko.

  • Neváhajte teda a navštívte Bird Park na Bali .

Podobná miesta

Kontaktujte nás

Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám