Bali Zoo

Umiestnenie: Indonézia Bali Bali Zoo
typ: Prírodná zaujímavosť

Náš názor

Zoologická záhrada Bali Zoo

Ohromné množstvo exotickej zveri a veľa ďalšie rozmanité zábavy pre malých aj veľkých návštevníkov ukrýva zoologická záhrada Bali Zoo Kebun Binatang. Dôrazom na zabezpečenie ideálneho prostredia pre jednotlivé živočíchy a vytváranie jedinečných zážitkov pre návštevníkov sa radí medzi najlepšie v Indonézii .

Areál Bali Zoo nájdete kúsok od mesta Sukawati na juhovýchode Bali . Výlet sem môžete spojiť s návštevou ďalších blízkych atrakcií ako Bali Bird Park , Kemenuh Butterfly Park alebo Safari Marine Park . Metropole Denpasar a letovisko Sanur leží južným smerom asi 15 kilometrov ďaleko.

Je libo schôdzka so slonom?

V Bali Zoo vás čaká stretnutie s tigrom, s levom africkým, s krokodílom morským, s gavial či s obrími korytnačkami. Nechýba šantivá opice, austrálski klokany, pyšní pávy, hraví medvede, pestrofarební papagáje, ani rôzne druhy antilop. Veľkým lákadlom je kŕmenie zveri , zvlášť orangutanov a slonov (na ktorých sa môžete i prejsť). Rad zvieracích druhov možno dokonca pohladiť alebo je nakŕmiť.

Súčasťou Bali Zoo je detský svet Miniapolis vrátane malého akvaparku, detského zoo a jazdy na poníkoch. Nechýba reštaurácie Wantilan a Wana s lahodnou balijskú kuchyňou , predajňa suvenírov a početné špeciálne akcie organizované v priebehu celého roka.

  • Neváhajte teda a navštívte Bali Zoo na Bali .

Podobná miesta

Kontaktujte nás

Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám