Safari & Marine Park

Umiestnenie: Indonézia Bali Safari & Marine Park
typ: Prírodná zaujímavosť

Náš názor

Safari & Marine Park, miesto stvorené pre zážitky

Ohromné množstvo exotické zveri , safari, akvapark, jazda na slonoch, rôzne zaujímavé akcie a veľa ďalšej zábavy ukrýva Bali Safari & Marine Park. Ide o jeden z najväčších zážitkových areálov na celom ostrove.

Bali Safari & Marine Park zaberá plochu mnohých hektárov v blízkosti juhovýchodného pobrežia Bali . Nachádza sa medzi mestečkami Labih, Dukuh a Sukawati blízkosti Gianyar. Do metropoly Denpasaru je to odtiaľto asi 20 kilometrov, do posvätného mesta Ubud len o niečo menej. V dosahu sú aj ďalšie prírodné parky ako motýlie Kemenuh Butterfly Park , vtáčie Bali Bird Park alebo konkurenčné Bali Zoo .

Prepojenie zoologickej záhrady s akvaparkom

V zoologickej záhrade Bali Safari & Marine Park uvidíte celý rad exotických zvierat: slony, žirafy, zebry, tigre, levy, krokodíly, ťavy, pštrosy, gepardy, medvede, tapír, opice, pakone, byvoly a veľa iných. Neopakovateľným zážitkom je, okrem sledovania kŕmenie či rôznych ukážok zo života zveri, plavba otvoreným safaribusem priamo medzi jednotlivými živočíchmi.

Areál Bali Safari & Marine Park dopĺňa vodný svet s bazénmi, šmýkačkami, tobogány a inými atrakciami. Nechýba štýlová reštaurácia Tsavo Lion, predajňa suvenírov a priestranné parkovisko.

  • Neváhajte teda a navštívte Safari & Marine Park na Bali .

Podobná miesta

Kontaktujte nás

Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám