1. Fischer.sk
  2. First minute
  3. First minute Kapverdy

First minute Kapverdy

Načítám...
Načítám...

Dovolenka na Kapverdách s first minute

Zoznámte sa s Kapverdami: tvorí ich 10 väčších vulkanických ostrovov a 5 malých ostrovčekov s celkovou rozlohou 4 033 kilometrov štvorcových. Sú roztrúsené v Atlantickom oceáne, zhruba 680 kilometrov od Afriky a 1 400 kilometrov južne od Kanárskych ostrovov, a spolu s Azorskými ostrovmi, Madeirou a Kanárskymi ostrovmi sa označujú ako tzv. Makaronézia.

Kapverdy.jpg

Vďaka tunajšej lahodnej gastronómii, bohatej kultúre a príjemnému počasiu bude váš pobyt na Kapverdách nezabudnuteľný. Na Kapverdách vás čakajú rozmanité plážové radovánky a športové aktivity. Nádherné dlhé pláže Kapverd, pokryté prevažne snehobielym pieskom a obmývané priezračne blankytným Atlantikom, sa považujú za jedny z najkrajších na svete. Okrem nich tu vďaka vulkanickej členitosti nájdete aj množstvo romantických lagún a prírodných bazénov v lávových prepadlinách. Krásu ostrovov môžete tiež preskúmať počas plavby katamaranom a jazdy na terénnych štvorkolkách. Žraločia zátoka (Bahia das Gatas) na východe ostrova Boa Vista je vyhlásenou šnorchlovaciou lokalitou, kde si užijete aj potápanie, windsurfing alebo kitesurfing.

Využite našu širokú ponuku first minute zájazdov na Kapverdské ostrovy a užite si dovolenku svojich snov. Výberom vo first minute získate výhodnú cenu a najširšiu ponuku našich dovoleniek na pláži.

Využite všetky výhody first minute!