1. Fischer.sk
  2. First minute
  3. First minute Grécko
  4. First minute Chalkidiki a Olympská riviéra

First minute Chalkidiki a Olympská riviéra

Načítám...
chalkikidi-1.png

Spoznajte božské lákadlá Olympskej riviéry a Chalkidiki

Všetci priaznivci slnečného Grécka sa okrem ostrovov môžu s nami pozrieť aj na pevninu. Okúste krásy vznešeného Chalkidiki a božskej Olympskej riviéry!

Oblasť okolo veľkého gréckeho mesta Solún sa pýši nádhernými plážami, rušnými letoviskami a príjemnou prázdninovou atmosférou, ale aj bohatou prehliadkou pamiatok a prírodných atrakcií na čele s najvyšším gréckym vrchom Olympom. Počas pobytu na Chalkidiki si však nenechajte ujsť ani kláštorný areál Meteora, mníšsky štát Athos či záliv Toroneos.

Pobyt na Chalkidiki a Olympskej riviére znamená viac ako 500 kilometrov pobrežia obmývaného priezračnými vodami Egejského mora. Tešte sa na zelenú krajinu s vinicami, olivovými a píniovými hájmi aj tradičnými dedinkami. Poloostrov Chalkidiki vyzerá na mape trochu ako ruka s tromi prstami, niekomu by mohol pripomínať i trojzubec. Najzápadnejším výbežkom Chalkidiki je krásna Kassandra pomenovaná po macedónskom kráľovi. Asi 60 kilometrov odtiaľ, na druhej strane Thermského zálivu, sa tiahne Olympská riviéra, záruka celosezónneho teplého počasia s minimom zrážok a čistým ovzduším.

Vyberte si first minute zájazd na Chalkidiki a Olympskú riviéru podľa svojich potrieb a načas. Dovolenka na Chalkidiki a Olympskej riviére vás nadchne hneď v prvom momente a navyše výrazne ušetríte.

Dovolenka na Chalkidiki a Olympskej riviére s first minute

Využite našu širokú ponuku first minute zájazdov na Chalkidiki a Olympskú riviéru a užite si dovolenku svojich snov. Výberom na 1. moment získate výhodnú cenu a najširšiu ponuku našich plážových dovoleniek.