First minute Varna

Načítám...
Vyberte si first minute zájazd do Varny podľa vašich predstáv a včas. First minute dovolenka vo Varne vás nadchne a navyše výrazne ušetríte.

Varna najvýhodnejšie na First Minute

Bulharská Varna je najväčším bulharským prístavný mestom. Táto populárna destinácia je vhodná nielen pre milovníkov slnka, športu a odpočinku pri mori, ale tiež pre turistov, ktorí radi objavujú tajomstvá starovekej histórie. Okolo Varny nájdete rímske vykopávky či arménsky kostol s fontánou a horúcim minerálnym prameňom. Ak na dovolenku do Bulharska cestujete s deťmi, určite si z Varny odnesú nezabudnuteľné zážitky z miestneho delfinária.
Pýchou varnského pobrežia sú, bezpochyby, tunajšie dlhé a široké piesočnaté pláže, preto si na nich určite nájdete svoje miesto na opaľovanie a relax. Najznámejšou z nich je 4-kilometrová pláž slávneho letoviska Zlaté piesky. Za návštevu stojí aj letovisko Albena či útes na myse Kaliakra s kaplnkou sv. Mikolaja a majestátnym výhľadom.

Vyberte si z našej ponuky hotelov v známych letoviskách práve teraz najvýhodnejšie.

First-minute-Varna.jpg

Dovolenka vo Varne s first minute

Rezervujte si svoju vysnívanú dovolenku s našimi first minute ponukami a získajte najlepšiu cenu za svoju cestu. Doprajte si najlepšie zážitky z dovolenky v Bulharsku!

Využite všetky výhody first minute!

  • Varna (tu sa práve nachádzate)