First minute Burgas

Načítám...
Načítám...
Vyberte si first minute zájazd do Burgasu podľa vašich predstáv a včas. Z first minute dovolenky v Burgase budete nadšení a výrazne ušetríte.

Do Burgasu s jedinečnou First Minute ponukou

Bulharský Burgas sa stal v posledných rokoch veľmi obľúbenou rekreačnou oblasťou. Toto významné prístavné mesto nájdete v krásnej krajine plnej jazier na pobreží Čierneho mora. Turistov do Burgasu láka predovšetkým krásne more, ktorého teplota v lete dosahuje až 28 stupňov.
Voda pri bulharských brehoch má výnimočnú vlastnosť, že sa ľahko zohrieva a len pomaly ochladzuje. V spojení s piesočnatým povrchom pláží je to raj najmä pre vaše deti. V letoviskách okolia Burgasu je samozrejmosťou ponuka najrôznejších vodných športov. Okrem reštaurácií, barov, kaviarní a diskoték môžete na dovolenke v Burgase navštíviť aj významné historické pamiatky ako archeologické múzeum či katedrálu sv. Cyrila a Metoda.

Skvelým miestom na oddych je park Morské záhrady. Medzi ďalšie zaujímavé miesta patrí riečka Ropotamo s prírodnou rezerváciou Stranža. Vyberte si z našej širokej ponuky hotelov a prežite krásnu letnú dovolenku pri brehoch Čierneho mora.

First-minute-Burgas.jpg

Do Burgasu s jedinečnou first minute nádielkou

Neváhajte a získajte najlepšiu cenu za svoju dovolenku počas first minute ponúk. Užite si Bulharsko naplno!

Využite všetky výhody first minute!

  • Burgas (teraz sa tu nachádzate)