Istralandia

Umiestnenie: Chorvátsko Istria Istralandia
typ: Kúpele, wellness, relaxácia

Náš názor

Aquapark Istralandia, krajina plná zážitkov vo vode

Z akvaparku Istralandia vaše ratolesti dobrovoľne takmer nikdy nedostanete. Na ploche 80 tisíc metrov štvorcových ponúka najväčší bazén s umelým vlnobitím v kontinentálnej Európe a celý rad ďalších atrakcií najvyššej úrovne.

Aquapark Istralandia bol vybudovaný asi 5 kilometrov severovýchodne od letoviska Novigrad a necelých 20 km vzdušnou čiarou od ďalšieho vodného parku Aquacolors . Rozkladá sa hneď pri zjazde č. 3 z istrijskej diaľnice A9, vďaka tomu je dobre dostupný aj z ďalších rekreačných stredísk ako Umag , Vrsar či Banjole .

Voľný pád, fantastická diera a ďalšie perly Istralandie

Moderné aquapark Istralandia od svojho otvorenia v roku 2014 pozbieral niekoľko prestížnych ocenení, ktoré ho radia medzi špičku zábavných parkov na starom kontinente. Celkom ukrýva dvadsiatku rozličných šmýkačiek o súhrnnej dĺžke 1,6 kilometrov.

Najväčší priazni návštevníkov sa teší obrie kĺzačka Free Fall, tobogán Fantasy Hole, tubusy Top Gun, mimoriadne rýchla Space Rocket či paralelný Crazy Hills. Nechýba ani pirátsky hrad pre menšie deti, niekoľko bazénov a relaxačné lagúna. Vybavenie vodného sveta Istralandia dopĺňajú početné športoviská (plážový volejbal, bedminton, stolný tenis atď.), Amfiteáter pre kultúrne vystúpenia, osmička gastronomických zariadení a veľké parkovisko.

  • Neváhajte teda a navštívte aquapark Istralandia na Istrii.

Podobná miesta

Kontaktujte nás

Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám