Aquacolors

Umiestnenie: Chorvátsko Istria Aquacolors
typ: Kúpele, wellness, relaxácia

Náš názor

Aquapark Aquacolors, farebný vodný svet

Vodný svet Aquacolors blízkosti Poreču nie je žiadne bazénik. Zaberá plochu bezmála 75 tisíc metrov štvorcových a ponúka veľa úžasných atrakcií. Spolu s akvaparkom Istralandia a Dinoparkom patrí k základným centrám zábavy , ktorá musíte so svojimi deťmi na Istrii navštíviť.

Aquapark Aquacolors nájdete u križovatky ciest z Poreču do Mugeba az Vrsar do Novigradu . Z diaľnice A9 je k nemu potrebné odbočiť na zjazde č. 5 a potom prejsť ešte asi 13 kilometrov. Ďalšie blízka letoviská sú Funtana a Rovinj , ale rýchlo sa sem dostanete aj z Umagu , Medulinu či Rabacu .

Plavte pol kilometra pomalou riekou

Vodný svet Aquacolors priťahuje od svojho otvorenia tisíce nadšených návštevníkov ročne. Patrí k najväčším akvaparkům v Chorvátsku a v prevádzke je vždy od júna do septembra.

Akvapark Aquacolors ukrýva tucet dlhých tobogánov, osmičku bazénov a ihrísk, päticu gastronomických prevádzok a 500 metrov dlhou lenivou rieku, pýšiace sa priezviskom "Najdlhšia v južnej Európe". Denne produkuje viac ako dvadsiatku animačných programov pre malých aj veľkých. Nechýba umelé vlnobitie, vodné atrakcie, detské ihriská, šmýkačky, lanová pyramída či športové vybavenie.

  • Neváhajte teda a navštívte Aquacolors na Istrii.

Podobná miesta

Kontaktujte nás

Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám