Hua Hin

Oblasti v destinácii - Hua Hin

Mapa

Podrobné informácie

  • 32 °C júl / august *
  • 28 °C júl / august *

* priemerné teploty

Hua Hin, thajská prázdninová kvalita najvyššej úrovne

Jedno z najstarších thajských prázdninových letovísk Hua Hin bolo vybudované pri najužšom bode Thajského zálivu, zhruba 220 kilometrov juhozápadne od metropoly Bangkoku. Je to v miestach, kde z ázijskej pevniny vybieha Malajský polostrov a hranica Myanmaru sa tu približuje na len 50 kilometrov. Spojenie s hlavným mestom zaisťuje železnica a rýchlostná diaľnica, k dispozícii je i menšie letisko.

Ďalšie blízke rekreačné strediská:

Kráľovská pohoda v Hua Hin

Už od 20.rokov minulého storočia je letovisko vyhľadávaným cieľom zámožných thajských vrstiev - letné kráľovské sídlo Klai Klangwon je toho živým dôkazom. Napriek tomu sa jedná skôr o pokojnejšie rekreačné stredisko vhodné na rodinnú dovolenku. Tešiť sa môžete na odpočinok pri mori, kvalitné hotelové areály, príjemné prechádzky a mnoho ďalších príležitostí k zábave.

Kúsok od rezortu Royal Hua Hin Golf Course začína asi 5 kilometrov dlhá piesočnatá pláž. V niekoľkých úsekoch je pomerne úzka, inde dosahuje šírku cez 20 metrov - záleží tiež na odlive, ktorý je tu pomerne zreteľný. Všade je však pokrytá jemným, svetlým pieskom a pomaly mizne v plytkom mori. Pre pohodlie hostí sú pripravené slnečníky, ležadlá a plážové reštaurácie, na ich rozptýlenie je nachystaný celý rad vodných aktivít a radovánok.

Využite pestrú paletu zábavy

Hua Hin nadchne svojich návštevníkov mnohými rôznymi spôsobmi. Môžete si zahrať golf, prejsť sa na koníkovi po pláži, prezrieť si nádhernú železničnú stanicu alebo sa venovať rybolovu. K dispozícii je vodný svet Vana Nava Water Jungle či oddychový rezort Black Mountain s akvaparkom a golfovým ihriskom. Samozrejme i prechádzka okolo rybárskeho prístavu a k chrámovej hore Wao Khao Takiap stojí za to.

V blízkom okolí Hua Hin sa k návšteve doslova ponúka:

Zobraziť podrobné informácie

Najobľúbenejšie hotely - Hua Hin

Je nám ľúto, momentálne nie sú dostupné žiadne zájazdy. Prezrite si našu aktuálnu ponuku dovolenky .