Golf na Tenerife

Umiestnenie: Španielsko Tenerife Golf na Tenerife
typ: Športovisko

Náš názor

Golf na Tenerife, výber toho najzaujímavejšieho

Milovníci golfu považujú Tenerife za jednu z najlepších lokalít k hre. V poslednej dobe sem jazdia stále viac začínajúcich i profesionálnych golfistov. Sezóna tu prebieha od začiatku októbra do konca apríla.

Najlepšie tenerifská golfové ihriská

Z deviatky golfových rezortov na ostrove vyberáme populárnejšie polovicu. Väčšina z nich je umiestnená na juhu Tenerife.

Amarila Golf Course

Radí sa k najväčším a najzaujímavejším projektom svojho druhu na svete. Kombinuje obytné budovy, hotely a rezidencie s golfovými ihriskami medzinárodného štandardu v prostredí nádhernej krajiny s výhľadmi na more.

Buenavista Golf

Jeden z najokázalejších rezortov na tejto strane Atlantiku leží na pozoruhodných útesoch severného pobrežia. Ihrisko s dĺžkou 6 019 metrov lemuje pôsobivý prírodný park Teno, až máte na niekoľkých jamkách pocit, že odpálite priamo do oceánu.

Costa De Adeje Championchip

Náročné ihrisko sa svažitým terénom a omračujúcim výhľadom na Atlantik, Gomeru a Pico del Teide navrhol Pepe Gancedo roku 1998. Nachádza sa na bývalej banánovej plantáži 5 kilometrov od Playa de las Americas a vyznačuje sa veľkými greeny a množstvom doglegov.

Golf Del Sur

Tunajšie fairwaye sú široké a zvlnené, posiate mnohými prírodnými prekážkami. Zážitok z hry umocňujú vulkanickej pieskové bunker kontrastujúca s vodnými nástrahami. 27 jamiek sa delí na tri ihriská o dĺžkach 2 949 m, 2 957 ma 2 853 metrov.

Golf Las Americas

Rezort, rozkladajúce sa len 5 minút chôdze od mora, pôsobí ako oáza prírody s bohatou zeleňou, bystrinami a vodopády. Celú krásu dokresľuje horské panoráma v pozadí. Vybudované bolo v roku 1998 podľa návrhu Johna Jacobsa.

  • Neváhajte teda a zahrajte si golf na Tenerife .

Podobná miesta

Kontaktujte nás

Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám