Aqualand Costa Adeje

Umiestnenie: Španielsko Tenerife Aqualand Costa Adeje
typ: Kúpele, wellness, relaxácia

Náš názor

Aqualand Costa Adeje nadchne malých aj veľkých

Obyčajný akvapark? Kdeže, to o Aqualand Costa Adeje rozhodne povedať nemôžete. Okrem veľkého množstva najrozmanitejších toboganov, šmýkačiek a ďalšej zábavy totiž disponuje jednou z najlepších show delfínov na svete. Neveríte ak, stačí, aby ste sa presvedčili na vlastné oči.

Aqualand Costa Adeje (predtým nazývaný Octopus) sa na vás tešia v lokalite San Eugenio Alto, medzi vyhlásenými letoviskami Costa Adeje a Playa de las Américas . Z jednej strany ho lemuje diaľnice, na druhej sa dvíha prírodná rezervácia Caldera del Rey. Od maríny Club Náutico Puerto Colón je asi 1 500 metrov ďaleko, rovnaká vzdialenosť ho delí aj od ešte väčšieho akvaparku Siam Parque .

Akvapark v Costa Adeje pre každého

Vystúpenie delfínov by v Aqualand Costa Adeje rozhodne malo byť vašou voľbou číslo 1, avšak skvele vás pobavia aj ďalšie tunajšie atrakcie. Areál sa delí do štyroch častí Family Fun, Kidzworld, Adrenaline Fun a Chill out & Play, už svojím názvom napovedajúce, akú zábavu v nich môžete očakávať.

Hlavnými ťaháky sú samozrejme rýchle, dlhé a vysoké šmýkačky ako Tornado, Kamikaze alebo Twister. Veľkým lákadlom je tiež umelé vlnobitie, lenivá rieka Lava a jacuzzi zóna. Deti prežijú krásne popoludnie v Dračej krajine, klouzačkové pevnosti či vo vodnom hradu.

  • Neváhajte teda a navštívte Aqualand Costa Adeje na Tenerife .

Podobná miesta

Kontaktujte nás

Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám