Golf na Gran Canaria

Umiestnenie: Španielsko Gran Canaria Golf na Gran Canaria
typ: Športovisko

Náš názor

Najlepšie golf na Gran Canarii

Golf sa stal jednou z najobľúbenejších aktivít pri trávení voľného času na Gran Canarii . Na ostrove nájdete celý rad komfortných golfových rezortov s nádhernými výhľadmi do okolitej krajiny alebo na oceán.

Gran Canaria a zaujímavé golfové kluby

Vyberáme päticu ihrísk, ktorá by vás mohla zaujať v rámci dovolenky na Kanárskych ostrovoch .

Anfi Tauro Golf

Ihrisko, umiestnené uprostred páčivé krajiny s mnohými jazerami a sopečným pohorím, obklopujú početné palmy. Jeho dizajnéri von Hagge, ometlina a Baril našli dokonalú rovnováhu medzi krásou prírody a príležitostí k dobrej hre.

Maspalomas Golf

Rezort, otvorený v roku 1968, leží v oblasti piesočných dún a paliem. Panuje tu príjemná teplota po celý rok. Ihrisko je dlhé a ploché, ideálne na vyskúšanie všetkých druhov vašich úderov.

Meloneras Golf

Toto ihrisko charakterizuje 9 jamiek s výhľadom na hory a rovnaký počet s výhľadom na more (tri z nich leží priamo na pobreží). Prvá jamka nie je ťažká, ale náročnosť postupne vzrastá a hráči sa musia zdokonaľovať úder za úderom.

Salobre North Golf

Nedávno sprevádzkované ihrisko na juhu ostrova, plnom strží a sopečné pôdy. Jeho vyvýšená poloha umožňuje výhľad na hory, more a zelené záhrady.

Salobre South Golf

Aj z tohto ihriska budete mať krásny výhľad na hory a more. Za najzaujímavejšie je považovaná jamka číslo 14, inšpirovaná krajinou Arizony. Jej odpaliska sa nachádza nad úrovňou terénu a krajiny v okolí greenu je posiata kamene a kaktusy.

Podobná miesta

Kontaktujte nás

Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám