Tentegorra Aventura

Umiestnenie: Španielsko Costa Cálida Tentegorra Aventura
typ: Kúpele, wellness, relaxácia

Náš názor

V zábavnej svete Tentegorra Aventura budete nadšení

Skutočné dobrodružstvo medzi záplavou stromov vás na Costa Calida čaká v prírodnom parku Tentegorra Aventura blízko Cartageny . Nájdete tu množstvo adrenalínových a športových okruhov vrátane údajne najväčšieho prírodného labyrintu na svete.

Park Tentegorra Aventura (tiež Parque Rafael de la Cerda) sa rozkladá na konci ulice Carretera de Tentegorra, vedúce od nákupného strediska Eroski a futuristicky vyzerajúce športové haly Palacio de Deportes na okraji Cartageny. Hneď nad parkom sa dvíhajú nevysoké kopca (Roldán - 470 mnm, La Muela - 546 mnm), oddeľujúce ho od pobrežia Stredozemného mora.

Vyberte si šport, relaxáciu, dobré jedlo ...

Hlavným znakom parku Tentegorra Aventura je pestrosť tunajších atrakcií. Môžete športovať - zahrať si tenis alebo basketbal, venovať sa joggingu a zaplávať si, aj relaxovať - prechádzať sa v tieni vysokých stromov, dať si zmrzlinu, posedieť v kaviarni či rovno obedovať v reštaurácii . Okolité prostredie je upokojujú a nabije vás energiou.

Najviac sa v areáli Tentegorra Aventura vybláznia vaše deti. Čakajú na ne skákacie hrady, bazény s šmýkačkami a pirátskou loďou, spomínané bludisko a na tých odvážnejších zips-line.

  • Neváhajte teda a navštívte park Terra Mítica na Costa Cálida .

Podobná miesta

Kontaktujte nás

Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám