Hornický park La Unión

Umiestnenie: Španielsko Costa Cálida Hornický park La Unión
typ: Technická zaujímavosť

Náš názor

Banícky park La Unión, zážitok nielen pre deti

Po tematickom baníckom parku Parque Minero de La Unión sa budete pohybovať malým ťažobnom vláčikom, z ktorého uvidíte krásne výhľady na celú oblasť. Jedná sa o zaujímavé a poučné spestrenie pobytu na Costa Calida .

Skanzen Parque Minero de La Unión je v prevádzke na juhovýchodnom okraji neveľkého mesta La Unión (necelých 20 tisíc obyvateľov). Železnice ho spája so susednou Cartagena is blízkym mysom Cabo de Palos . Stredozemné more sa tu ukrýva za pahorky prírodného parku Calblanque .

Poznanie umenie havířského

Areál parku Parque Minero de La Unión zahŕňa nebývalé množstvo ukážok ťažby v tunajšej oblasti počas uplynulých niekoľkých storočí. Uvidíte rôzne druhy dole, technických vymožeností, spôsobov ťažby i spracovania, aby ste si o prácu v takomto bani urobili čo najlepšiu predstavu.

Parque Minero de La Unión je živá a neobyčajná spomienka na všetky baníkov miestnych baní. Jeho návšteva sa začína projekciou dokumentárneho filmu, pokračuje jazdou banským vláčikom a návštevou bane Agrupa Vicenta a končí prehliadkou vonkajších zariadení Mina Pablo y Virginia.

  • Neváhajte teda a navštívte skanzen La Unión na Costa Cálida .

Podobná miesta

Kontaktujte nás

Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám