Aquopolis Torrevieja

Umiestnenie: Španielsko Costa Cálida Aquopolis Torrevieja
typ: Kúpele, wellness, relaxácia

Náš názor

Aquopolis Torrevieja, správna letná zábava pre všetkých

Boomerang, Tirolina, Mini ZigZag ... Veľmi pekný vodný svet Aquopolis Torrevieja ponúka celý rad atrakcií pre celú rodinu. Naviac je dobre dostupný z celého regiónu Costa Cálida a obsluhujúci personál je veľmi ochotný.

Park Aquopolis Torrevieja bol vybudovaný v severnej časti letoviska Torrevieja , hneď vedľa rýchlostnej cesty N-332, ktorá ho oddeľuje od obrie obchodné galérie Centro Comercial Habaneras. Kúsok od akvaparku sa nachádza rozľahlá slaná lagúna a na stredomorských brehoch jachtový marina.

Vzrušujúce jazda do Čiernej diery

Na ploche zhruba 4 hektárov nájdete v Aquopolis Torrevieja veľa rozmanitých lákadiel. Na záujemcov o poriadnu porciu adrenalínu čakajú obrie kĺzačka Kamikaze a tobogán Speed. Malé deti naopak uvítajú veľký Mini park plný šmýkačiek a vodotryskov.

Pre všetkých milovníkov vodných hrátok sú určené lenivá rieka Amazonia, umelé vlnobitie, tobogány Black Hole a Rapids, paralelné šmýkačky Speed Race, zážitkové bazény Blue Lagoon a Polinesia, jacuzzi či romantická Cascada. Nechýba lekcie akvagymnastiky, minigolf, niekoľko reštaurácií , obchodíky a parkovisko.

  • Neváhajte teda a navštívte akvapark Torrevieja na Costa Cálida .

Podobná miesta

Kontaktujte nás

Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám