1. Fischer.sk
  2. Španielsko
  3. Andalúzia - Costa del Sol

Andalúzia - Costa del Sol

Oblasti v destinácii - Andalúzia - Costa del Sol

Mapa

Podrobné informácie

  • 28 °C júl / august *
  • 24 - 25 °C júl / august *

* priemerné teploty

Andalúzia, dovolenka pre každého, kto túži po slnku, plážach a pamiatkách

Žeravá a zároveň priateľská Andalúzia je španielskym autonómnym celkom s takmer rovnakou rozlohou, ako má celé Portugalsko. Môže toho totiž svojim návštevníkom mnoho ponúknuť.

Letovisko Costa del Sol leží medzi morom s horami

Andalúziu omývajú v oblasti Costa del Sol vody Stredozemného mora, vypínajú sa tu vysoké hory a tiahnu sa tu dokonca i nehostinné púšte. Ak sa rovná vaša predstava ideálnej dovolenky nádherným plážam, skvelému jedlu a troche dobrodružstvám pri poznávaní cudzích krajov, nemusíte už hľadať ďalej.

Na Costa del Sol vás čaká krásne, slnečné pobrežie a doslova raj tu vďaka priaznivému vetru nájdu milovníci surfovania. Prázdniny si tu užijú i golfoví nadšenci, keďže región disponuje desiatkami fantastických golfových rezortov.

Chcete prežiť skvelý zájazd do Andalúzie?

Doprajte si dovolenku na piesočnatých plážach Španielska za skvelé ceny. Využite ponuky ubytovania last minute Andalúzia a už v krátkej dobe si môžete užívať v komfortných letoviskách ako Marbella, Torremolinos či Benalmádena.

Ak chcete spoznať i ďalšie destinácie Pyrenejského polostrova, vyskúšajte last minute napríklad na Almeríu, na ostrove zábavy Ibiza, na slnečnej Gran Canarii a pri ďalších pobytoch v Španielsku.


Zobraziť podrobné informácie

Najobľúbenejšie hotely - Andalúzia - Costa del Sol