1. Fischer.sk
  2. Hlavné mesto Nikózia, horské dediny

Hlavné mesto Nikózia, horské dediny

Náš názor

Spoznajte hlavné mesto a očarujúce horskej dedinky s ochutnávkou vín.

Detailné informácie

Popis

Cesta vedie cez hlavné mesto Nikózii, kde navštívite katedrálu sv. Jana zo 17. storočia a budete mať voľno (cca 1 hodinu) na nákupy alebo na prechádzku starým mestom. Výlet potom pokračuje do očarujúcich dediniek v pohorí Troodos. Kakopetria s typickou ľudovou architektúrou je jednou z nich. Prechádzka jej úzkymi uličkami pre vás bude pekným zážitkom. V Kakopetria bude aj voľno na obed.

Výlet bude pokračovať do obľúbeného horského strediska, do dediny Platres, kde bude možnosť ochutnávky vín ponúkajúcich nevšedný vône a chute. Ďalšia zastávka bude vo vinárskej dedine Omodhos. Tu budete obdivovať preslávené čipky, návštevou starý kláštor sv. Kríža a uvidíte tradičné vínny lis. Cesta späť povedie okolo Limassole.

dôležité informácie

  • Orientačná cena od 45 €.
  • Venujte prosím pozornosť skutočnosti, že môže dôjsť k zmene v programe výletu alebo z dôvodu nenaplnenia minimálnej kapacity k jeho zrušeniu.
  • Zákazník si v prípade neuskutočnenia výletu môže u delegáta vybrať výlet iný s doplatením rozdielu ceny. Vrátenie peňazí za neuskutočnený výlet alebo za účasť na výlete s nižšou cenou nárokuje zákazník po prílete.
  • Ceny sú orientačné.
  • O kompletnej ponuke výletov a cenách vás bude informovať delegát na mieste v destinácii.
  • Výlety sa v destinácii platí v miestnej mene a sú sprevádzané česky / slovenské, príp. anglicky alebo nemecky hovoriacim sprievodcom.

Poznámka

Späť na ponuku výletov v destinácii Cyprus .

Podobné služby