×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

Mapa

Zobraziť hotely na mape

Podrobné informácie

  • 22°C júl / august *
  • 23°C júl / august *

* priemerné teploty

Madagaskar – dovolenka na červenom ostrove

Ak hľadáte skutočne výnimočnú dovolenku, zamerajte sa na Madagaskar, štvrtý najväčší ostrov sveta. Objavte rozprávkové pláže na jeho severe, prívetivosť miestnych obyvateľov i krásy jedinečnej prírody, ktorá tu vďaka izolovanému vývoju ukazuje mnoho neobvyklých podôb a foriem. Aj slávne lemure patria medzi zhruba 80% tunajších živočíchov žijúcich výhradne na Madagaskare!

Nádherné prírodné bohatstvá vás okúzlia v početných národných parkoch. K najznámejším patrí Montagne d’Ambre s jazierkami a vodopádmi, Ranomafana s dažďovým pralesom, krasový Tsingy de Bemarah alebo Isalo s pieskovcovými skalnými útvarmi. Nenechajte si ujsť ani návštevu aleje baobabov pri Morondave, zafírových dediniek Ilakaka či sopečného jazierka Tritriva. V metropole Antananarivo nakúpite suveníry v podobe výrobkov z rohov, dreva a iných materiálov.

Spoznajte ostrov kontrastov a prírodných skvostov

Na Madagaskare si užijete pohodlie hotelových rezortov vybavených pre rodiny s deťmi. K špičkovým rekreačným lokalitám patria ostrovy Nosy Be Island a Île Sainte-Marie (Nosy Boraha) s úžasnými plážami. Populárne je tiež Ifaty s bohatými koralovými útesmi.

Okrem klasických plážových pobytov pozýva Madagaskar cestovateľov i dobrodruhov k divokým jazdám na kajaku, surfovaniu, šnorchlovaniu, kitesurfingu a poznávaniu tunajších kultúr. Vydajte sa za históriou, rybolovom a cestovaním medzi ostrovmi!

Zobrazit podrobné informace

Môžete vyberať napríklad z týchto hotelov (uvedené ceny sú konečné!)

Uvedené ceny platia pre obsadenosť 2 dospelí

Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám