×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

Mapa

Zobraziť hotely na mape

Podrobné informácie

  • 31°C júl / august *
  • 29°C júl / august *

* priemerné teploty

Aruba, exotická dovolenka snov v Karibskom mori

Spoznajte s nami jeden z klenotov južného Karibiku, malý ostrov v Holandských Antilách, pôvabnú Arubu. Doprajte si dovolenku v raji, lemovanom romantickými bielymi plážami s palmami, kde vďaka polohe ostrova celoročne panuje nádherné počasie.

Nechajte sa očariť tunajšou prírodou, ochutnajte vyhlásené špeciality kreolskej kuchyne a zažeňte nudu zásluhou ponuky rozličnej zábavy a športových aktivít. Vaberte si z množstva zaujímavých miest.

Prečo si zaistiť ubytovanie na Arube

Počas pobytu sa vydajte sa napríklad na známu motýliu farmu Palm Beach,  prejdite sa národným parkom Arikok so skvostnými lagúnami. Z plochého povrchu Aruby vyčnievajú tajomné skalné formácie Ayo a Casibari. Ak ste milovníci histórie, určite nevynechajte ani prehliadku pamiatok hlavného mesta Oranjestadu.

Plážové letoviská Palm Beach, Eagle Beach alebo Pos Chiquita čakajú na vás. Súčasť rekreačného strediska Bubali tvorí vtáčia rezervácia a bývať môžete aj vo vnútrozemí (Paradera).

Ako si užiť prázdniny na Arube s výraznou zľavou

Využite našu bohatú ponuku zájazdov na Arubu vrátane last minute Aruba a vydajte sa do Karibiku čo najvýhodnejšie. Luxusné hotelové rezorty so špičkovou kvalitou služieb sú vám teraz ešte viac na dosah. A počuli ste už o ďalších exkluzívnych karibských destináciách ako Santa Lucia, Antigua alebo Dominikánska republika?

Zobrazit podrobné informace

Môžete vyberať napríklad z týchto hotelov (uvedené ceny sú konečné!)

Uvedené ceny platia pre obsadenosť 2 dospelí

Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám