Dovolenka v Spojených arabských emirátoch plná zábavy

Atrakcie pre celú rodinu v Dubai Parks & Resorts!

  1. Fischer.sk
  2. Arabské emiráty - Dubai Parks & Resorts

Dubaj - najväčšia koncentrácia zábavných parkov na svete!

Dubai Parks & Resorts je jedinečný koncept hneď niekoľkých tematických zábavných parkov vrátane vodného na jednom mieste. Všetky parky sú navrhnuté tak, aby si v nich každý našiel to svoje. Samozrejmosťou sú tu najmodernejšie technológie, hry na báze virtuálnej reality, supermoderné horské dráhy a mnoho ďalších unikátnych atrakcií. V každom parku tiež nájdete celý rad vynikajúcich reštaurácií a obchodov, z ktorých nikto nemôže odísť s prázdnou taškou. Dubai Parks & Resorts sú nevšedným zážitkom, ktorý nájdete iba v Dubaji!

Užite si tematické parky Dubai Parks & Resorts v Dubaji (Legoland, Legoland Waterpark, Motiongate alebo Boolywood)

Objednajte si k zájazdu do Spojených arabských emirátov vstupenku do sveta plného zábavy v Dubai Parks.

Podmienky:

1-dňový lístok do jedného z uvedených parkov: Motiongate, Legoland, Legoland Waterpark, Bollywood za zvýhodnenú cenu 50 EUR/os.
Obdobie návštevy parku: september 2022 – 31. marec 2023
Vstupenky je možné uplatniť v ktorýkoľvek deň v týždni počas vyššie uvedeného obdobia
Originálne vstupenky budú hosťom poskytnuté pri príchode prostredníctvom zástupcu hotela

Vstupenky je možné objednať iba k zájazdu do Emirátov, nie samostatne


MOTIONGATE® DUBAI

Milujete filmy? Či už ste fanúšikom Krotiteľov duchov, Underworldu, Kung Fu Pandy, Shreka, alebo Šmolkov, tu budete vo svojom živle. Zábavný park MotiongateTM Dubai vám predstaví svet filmu od klasiky až po najobľúbenejších animákov 21. storočia. Ste zvedaví, ako vyzerá zákulisia hollywoodskych trhákov, ako vznikajú filmové triky alebo ako vôbec fungujú filmové štúdiá? Tešiť sa môžete na desiatky najrôznejších atrakcií, horskej dráhy, interaktívnej a divadelnej show, hernej zóny a mnoho ďalšieho.

 

SAE-park1.jpg


BOLLYWOOD PARKS® DUBAI

Bollywood ParksTM Dubai je prvý park svojho druhu na svete. V jednotlivých zónach sa vždy ocitnete v prostredí inšpirovanom najznámejšími bollywoodskymi filmami. Môžete sa túlať ulicami Bombaja, zažiť vzrušujúce dobrodružstvo po boku mafiánskeho bossa alebo sa pozrieť na strhujúce divadelné predstavenie prvého bollywoodskeho muzikálu v broadwayskom štýle. Neprídete ani o svojich najobľúbenejších bollywoodskych hrdinov, ktorí sa vám v rámci tunajších atrakcií predstavia snáď ešte lepšími, než ako ich poznáte z filmov.

 

SAE-park-2-(1).jpg

LEGOLAND® DUBAI

Ak vašich najmenšia len tak niečo nenadchne, verte, že v LEGOLANDE nebudú vedieť, kam skôr skočiť. LEGOLAND® park ponúka najmä pre najmenšie deti desiatky najrôznejších atrakcií, kde si každý malý staviteľ príde na svoje. V srdci LEGOLANDU samozrejme nechýba MINILAND, kde dubajskí LEGO architekti vytvorili z bezmála 20 miliónov kociek panorámu Dubaja a najslávnejšie pamiatky Blízkeho východu.

 

SAE-park-3.jpg

 

LEGOLAND® WATER PARK

Tie najlepšie vodné radovánky zažijete práve tu! LEGOLAND® Water Park je jediný vodný park v celých Spojených arabských emirátoch. Ponúka dve desiatky šmykľaviek a toboganov, LEGO rafty aj safari. Park samozrejme myslel aj na najmenších, a tak si vodné dobrodružstvá môžu užívať deti už od dvoch rokov.

 

SAE-park-4.jpg

 

   
Načítám...