×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

Čo je základom rodinnej dovolenky vo Funtazia klubu

Funtazia klub je detský svet plný radosti, hier a hlavne zábavy.

Spolu s našimi slovenskými animátormi - inštruktormi sa vo Funtazií nikto nenudí. Funtazia je hravá, dobrodružná i bláznivá. Jednoducho geniálna! Všetky činnosti sú prispôsobené nárokom detí - veku, schopnostiam i možnostiam.

Žiadna iná cestovná kancelária v súčasnej dobe neponúka zájazdy s detským programom po celú dobu pobytu. Zatiaľ čo je o deti i ich zábavu postarané, vy sa môžete slniť na pláži, kúpať v priezračnom mori, relaxovať a užívať si odpočinku a pohody. 

Základom je pohodlné ubytovanie a dobré jedlo

Dovolenka s deťmi pri mori musí byť, čo sa týka ubytovania, kvalitná a komfortná, súčasne ale aj bezpečná. Zároveň v kľudnom prostredí a blízko pláže. Aj hotelové izby sú šité rodinám na mieru - maximálne priestorné a pohodlné. Na vaše prianie vybavíme izbu aj detskou postielkou. 

Podstatná je samozrejme i vynikajúca hotelová kuchyňa. Ani náročný detský labužník nebude na dovolenke s nami hladovať. Pre neho sú nachystané „VIP detské stoly“, kde dostane skvelé detské hotelové raňajky i večere. Kedykoľvek počas dňa môže zakúsnuť i čerstvé koláče a ovocie. Pre osvieženie sú k dispozícií detské drinky z ovocného juice baru. 

Najlepšie hotely i pláže pre rodinnú dovolenku

Pre rodinnú dovolenku s detským klubom Funtazia sme vybrali najvhodnejšie hotely, pláže a miesta s celkovo skvelými podmienkami pre rodinnú rekreáciu a hry detí.

Hotely – kvalitné i bezpečné

Rodinná dovolenka musí býť i z hľadiska výberu ubytovania maximálne kvalitná a bezpečná. Poloha hotelu v kľudnom prostredí, vybavenie izieb, to všetko hrá zásadnú úlohu. Preto ponúkame iba preverené hotely, s ktorými máme len tie najlepšie skúsenosti. 

Izby - priestor

Rodina potrebuje veľa miesta. Preto vám ponúkame iba priestorné izby. Svoj kľud a súkromie budete mať vy i vaše deti. Prajete si na izbu detskú postieľku? Nie je problém. Ponúkame izby pre rodiny i s tromi deťmi, ktorých používanie je spojené s radou cenových zvýhodnení pripravených špeciálne pre viacčlenné rodiny.

Pre deti je pripravený miniklub i detské ihrisko

Aktivity Funtazia klubu prebiehajú hlavne v hotelových areáloch, na zabezpečených ihriskách a v herných zónach. Samozrejmosťou sú hojdačky, preliezačky a kĺzačky. Deti sa vždy môžu tešiť na miniklub, kde sú pre nich pripravené stolné hry, malovanie, spievanie, čítanie, hranie, tvorenie a mnoho ďalšieho. Podrobné informácie o všetkých ihriskách, zónach a atrakciách nájdete v popise jednotlivých hotelov: katalóg funtázia.

Športoviská a bazény

Hotelové športoviská spĺňajú predpísané normy a atestácie. Športovať môžete individuálne vo fitness centre, alebo sa pridať k animačnému tímu a vyskúšať si vodné športy, volejbal, futbal, basketbal, stolný tenis, alebo šípky. 

Fantazijné bazény majú dostatok priestoru pre plávanie, vodné hry i odpočinok. Deti môžu vyvádzať i v oddelených detských bazénoch a brodiskách. Súčasťou hotelového vybavenia sú spravidla aj kĺzačky, tobogány, vodné dáždniky a iné mokré atrakcie. V našej ponuke sú hotely so sladkou i morskou vodou, s bazénmi vonku i vo vnútri. Je len na vás, aký hotel vyhovuje práve vám.  

Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám