×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

CK FISCHER – VAŠA CESTOVNÁ KANCELÁRIA

Sme jednou z prvých cestovných kancelárií na česko-slovenskom trhu. Od začiatku vytvárame štandardy najvyššej kvality, prinášame to najlepšie a inšpirujeme ostatných. Riadime sa jednoduchým heslom: ponúkame viac ako dovolenku, vytvárame svet vašich zážitkov.

Vy hráte v tomto svete najdôležitejšiu úlohu.

My tú svoju vidíme v poskytovaní najkvalitnejších služieb, v profesionálnom zázemí, v umení počúvať a porozumieť prianiam našich klientov.

Od prvých úvah, kde prežijete dovolenku až do bezproblémového návratu, vždy robíme všetko pre vašu maximálnu spokojnosť.

Vo svete vašich zážitkov dostanete vždy, čo je vám sľúbené: 

PRAVDIVÉ CENY

Vždy uvádzame všetky ceny ako konečné, a to vrátane palivových príplatkov a letiskových táx – ako jedna z mála cestovných kancelárií na Slovensku. Nelákame klientov na opticky nízke ceny: podstaná je celková cena, ktorú za dovolenku zaplatíte.

DIEŤA SKUTOČNE za 0 €

Ak v ponuke uvádzame „dieťa zadarmo“, tak zaň nezaplatíte ani cent. V takomto prípade neplatíte za dieťa ani letiskové taxy a palivové príplatky.

BEZPLATNÁ ZMENA 

Nákup v prvom momente bez obáv. Ak vzniknú akékoľvek okolnosti, ktoré zasiahnu do vašich dovolenkových plánov, v Cestovnej kancelárii FISCHER môžete zmeniť termín alebo destináciu vašej dovolenky až týždeň pred plánovaným odletom bez poplatkov.

TRADÍCIA

História značky FISCHER siaha až do roku 1980, kedy v Nemecku vznikla Fischer Reisen, ktorá v roku 1990 expandovala do vtedajšieho Československa a od roku 1994 pôsobí bez prerušenia na českom a slovenskom trhu pod značkou Cestovná kancelária FISCHER. Od roku 2004 je 100% vlastníkom skupiny Cestovnej kancelárie FISCHER investičná a finančná skupina KKCG.

KVALITA

Nemecká presnosť a pedantnosť, aj preto je Cestovná kancelária FISCHER ako prvá v rámci Čiech a Slovenska certifikovaná International Travel Quality Kódexom, ktorý zaručuje garanciu úrovne služieb zakúpeného zájazdu spolu s jednoznačne vyhradenou kompenzáciou v prípade nesplnenia niektorej z poskytovaných služeb. 

ISTOTA

Vždy vám dáme to, čo sľúbime. Vašu dovolenku strávite vo vami vybranom hoteli s vami vybranými službami. Ak v prípade neočakávaných udalostí, na ktoré nemáme priamo vplyv, dôjde k zmene, máte zaručené kompenzácie vyplývajúce z ITQ kódexu. Vďaka tomu, že ročne v rámci našej skupiny s nami cestuje na dovolenku viac ako 200 000 spokojných klientov, patrí Cestovná kancelária FISCHER medzi lídrov na trhu. Proti insolventnosti je naša CK poistená na sumu 25 000 000 €.

ROZUMIEME VÁM

Našim cieľom je pripraviť pre vás dovolenku podľa vašich predstáv. Vždy vám garantujeme profesionálny prístup. Či už budete vyberať destináciu, alebo doplnkové služby, budete cítiť, že ste pre nás dôležitým klientom, ktorý dostane niečo navyše. Máme najširšiu ponuku dodatočných služieb: od parkovania na letisku až po špeciálne vybavenie izieb pre vašich najmenších.

POSTARÁME SA O VÁS

Disponujeme širokou sieťou česky/slovensky hovoriacich profesionálnych delegátov, ktorí sa v destinácii postarajú o váš komfort a pohodlie. Vždy sú pripravení vám s čímkoľvek pomôcť: poradiť, odporučiť alebo zariadiť. A to počas celého vášho pobytu.

Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám