Last minute Albánsko

Objavte to najlepšie z Albánska s last minute zľavou

  1. Fischer.sk
  2. Last minute
  3. Last minute Albánsko
Prečo Albánsku stúpa popularita? Pretože je to cenovo dostupná destinácia, v ktorej na vás čakajú krásne a nepreplnené pláže, historické pamiatky zapísané v UNESCO, skvelé lacné jedlo a prívetiví ľudia. Keď sa k tomu pridajú hory, príroda, málo turistov a teplé stredomorské podnebie, výsledkom môže byť perfektná last minute dovolenka. Objavte ďalší neznámy kút Európy skôr, než ho zaplavia nedočkaví dovolenkári! Albánsko, to sú úplne nové zážitky!

Prečo na last minute do Albánska?

Ceny nižšie než na Slovensku
V Albánsku ušetríte na jedle i ubytovaní viac ako tretinu. O to viac vám ostane na výlety a zážitky!
Nádherné pobrežie s krištáľovo čistým morom
Albánske pláže sa pýšia priezračnou vodou, pokojnou atmosférou a nedotknutou prírodou
S last minute ste flexibilní
Vyberte si termín podľa vášho gusta, jednoducho objednajte a spontánne dobrodružstvo môže začať

Top zážitky a letoviská Albánska

Albánsko ponúka veľmi pekné piesočnaté i kamienkové pláže, príťažlivú krajinu a rozvíjajúce sa mestá. Medzi najobľúbenejšie letoviská patria oblasti Durrës, Saranda, Shëngjin, Tirana a Vlora. Durrës alebo tiež Drač je krásne prímorské mesto na západnom pobreží Albánska a zároveň najstaršie mesto krajiny. Je najobľúbenejšou plážovou destináciou v Albánsku, ktorá ponúka 10 kilometrov súvislých pláží s pozvoľným vstupom do mora. Infraštruktúra je dobre rozvinutá, pri plážach počítajte so všetkým potrebným vybavením, reštauráciami a plážovými barmi s priaznivými cenami.

Durrës je tiež domovom jedného z najväčších rímskych amfiteátrov na Balkáne, archeologického múzea a mnohých historických pamiatok. Vyberte si zo zaujímavých lodných plavieb, vyskúšajte degustáciu vína alebo navštívte starobylé mesto Kruja s hradom a typickým bazárom. Durres má aj priame spojenie trajektom s talianskym Bari, plavba trvá 8 hodín.

   Pláž v Albánsku   Albánske pobrežie

Last minute Albánsko letecky

Zo Slovenska ste v albánskom hlavnom meste Tirana už za 1,5 h. Môžete tu očakávať živé námestia, početné umelecké a nákupné ulice, množstvo kaviarní a dynamický nočný život. Priamo v meste môžete navštíviť operu, mešitu Etham Bey z 18. storočia, betónové bunkre alebo niektoré z miestnych múzeí. Tirana je zároveň výborným východiskovým bodom na výlet k hlbokému kaňonu priezračnej rieky Erzeni, kde sa skvele osviežite pri vodopádoch i v bazénoch.

Určite si nenechajte ujsť ani atraktívne jazero Bovilla, ktoré patrí k top turistickým cieľom v okolí. Môžete si tu vychutnať úchvatný výhľad, vydať sa na pešiu túru alebo si len tak vychutnať piknik s priateľmi. Pekné zážitky si odnesiete z jazdy lanovkou na vrch Dajti, návštevy ruín hradov i zo stredovekého mesta Berat s kamennými domami, ktoré je zapísané na zoznam svetového dedičstva UNESCO. A to je len zlomok zo zaujímavých miest, ktoré z last minute dovolenky v Albánsku urobia kyticu pestrých zážitkov!

Nevšedné Albánsko s all inclusive

Last minute all inclusive v Albánsku osloví najmä dobrodružné povahy, no na svoje si prídu aj páry či rodiny s detmi. V cene all inclusive balíčka sú zahrnuté ubytovanie, transport z letiska, strava, alko a nealko nápoje plus športové a zábavné aktivity v areáli hotela. Niektoré hotely ponúkajú aj možnosť večere typu a la carte vo vybraných reštauráciách. Deti sa môžu zabaviť v hotelovom miniklube, na ihrisku či v detskom bazéne. Na vás vo voľnom čase čakajú rôzne aktivity a zábava: tenisové kurty, fitness centrum, strečing a ďalšie športové aktivity - a to všetko zdarma. Už žiadne doplatky za slnečníky a ležadlá či zdržovanie sa s dodatočnými výdavkami - last minute dovolenka vás odbremení od všetkých starostí.

Vyberajte si z týchto last minute hotelov

Načítám...

Last minute v Albánsku - dôležité informácie

  • Ubytovanie: Vyberte si z ponuky 4 a 5 * hotelov s bazénom na skok od pláže.
  • Strava: Last minute Albánsko s all inclusive je ten najlepší spôsob, ako si užiť dovolenku naplno.
  • Odlety: Albánsku je letecky skvele dostupné. Dĺžka letu Bratislava - Tirana je 1 h 35 min.
  • Deti: Rodiny s deťmi sú vítané. Chcete pre deti program? Pozrite si hotely s Funtázia klubom pre deti.

Rezervujte si last minute v Albánsku teraz

Zaujalo vás Albánsko a viete si tam predstaviť pohodovú a bezstarostnú dovolenku? Skvelé! Bez ohľadu na to, či to bude hlavná sezóna, alebo super last minute už zajtra, ušetríte až desiatky percent. Last minute = množstvo dostupných termínov, skvelé služby, stravovanie a kopec zaujímavých zážitkov v cene.

Objednajte si last minute dovolenku v Albánsku najlepšie ihneď, aby vám ju nevyfúkli iní nedočkavci!

Ako si objednať last minute dovolenku v Albánsku?

Je to jednoduché:
  • vyberte si zájazd
  • vyplňte vo formulári vaše údaje
  • zaplaťte online a potvrďte
Hotovo, baľte kufre! Naše ultra last minute zájazdy vás prenesú na albánske pláže hoc aj zajtra! Potrebujete pomôcť s rezerváciou? Alebo máte ďalšie otázky? Ozvite sa nám, radi pomôžeme.