V priebehu dovolenky

Po prílete do destinácie

Po prílete do destinácie mimo schengenského priestoru musíte prejsť pasovou kontrolou. Až potom si môžete vyzdvihnúť svoju batožinu na výdajnom páse. 

Vo väčšine destinácií vás bude na letisku čakať delegát CK FISCHER alebo zástupca našej partnerskej agentúry (výnimkou sú iba niektoré exotické destinácie a prestupné letiská). Spoločne s ním potom odídete transferom z letiska priamo do vášho hotela.  

Pokiaľ zistíte, že vaša batožina sa stratila alebo je poškodená, ihneď túto skutočnosť nahláste sprievodcovi na letisku. Pri neskoršej reklamácii nebýva už vydaný reklamačný protokol potrebný pre poisťovňu.

Žiadame taktiež klientov, ktorí majú v CK FISCHER zarezervované ubytovanie a nechcú využiť transfer do hotela, aby informovali sprievodcu.  

Transfer a ubytovanie v hoteli

Z letiska do hotela vás vždy odvezie transfer. Máte možnosť ísť buď s ostatnými cestujúcimi, alebo si u nás zaistiť pohodlnejší transfer vlastný.

Nechajte sa odviesť privátnym autobusom, minibusom, taxi alebo komfortnou limuzínou! Pokiaľ sa zmení čas vášho odletu, váš transfer sa tomu, samozrejme, prisposôbí. S týmto transferom vám automaticky zaistíme aj ubytovanie ihneď po príchode do hotela. Vyhnete sa tak možnému ďalšiemu čakaniu na izbu.  

So všetkým vám pomôže delegát CK FISCHER. Neváhajte sa preto naňho kedykoľvek obrátiť.

Ďalšie informácie k odletu

Všetky dôležité informácie si môžete prečítať na vašej letenke a v podrobných prepravných podmienkach príslušnej leteckej spoločnosti. Tie sú k dispozícií na pobočkách CK FISCHER a v kanceláriách leteckých spoločností.

Ničím nerušené zážitky na dovolenke

Prajeme vám krásnu dovolenku plnú pohody, slniečka a nezabudnuteľných zážitkov!