Bali Wake Park

Umiestnenie: Indonézia Bali Bali Wake Park
typ: Športovisko

Náš názor

Športové Bali Wake Park

Na ploche s rozmermi približne 400 krát 400 metrov sa rozkladá Bali Wake Park, špeciálne a zatiaľ jediný areál určený pre milovníkov adrenalínových vodných športov na Bali . Bol vybudovaný na prírodnom jazere o veľkosti 5 hektárov a zamilujú si ho predovšetkým vyznávači wakeboardingu, vodného lyžovania a wakesurfingu.

Bali Wake Park nájdete pri južnom pobreží ostrova, kúsok od rýchlostné cesty mieriace k medzinárodnému letisku Ngurah Rai a na polostrov Nusa Dua. Z centra metropoly Denspasaru sem dôjdete počas 15 minút, ďaleko to nie je ani z letovísk ako Sanur , Kuta , Jimbaran či Tanjung Benoa .

Spriateľte sa s vodným živlom

Vodná plocha v parku Bali Wake Park disponuje systémom "full size cable", dovoľujúcim nastaviť stupne výkonu vleku a používať ho až osmičkou jazdcov naraz. Vo vode na jazdca čakajú rozmanito umiestnené prekážky. Skvelú zábavu si tu užijú začiatočníci aj ostrieľaní borci.

K pohodlné, rýchle a bezpečné výučbe vodných športov detí a neskúsených jazdcov slúži "System 2.0". Pri učení pomáhajú odborne vyškolení inštruktori. K ďalšiemu vybaveniu parku patrí restaurant Akame, bazénový bar, obchod so športovým vybavením, požičovňa segwayů či ponuka masáží a vyhliadkových letov vrtuľníkom.

  • Neváhajte teda a navštívte Wake Park na Bali .

Podobná miesta

Kontaktujte nás

Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám