1. Exim.MasterPage.BreadcrumbsWithoutContainer.ListItem
 2. Grécko
 3. Chalkidiki + Olympská riviéra
 4. Elia/Nikiti
 5. Avaton Luxury Villas Resort - Relais and Châteaux

Avaton Luxury Villas Resort - Relais and Châteaux

 • Všeobecný popis:
 • Hotel Avaton Luxury Villas Resort - Relais and Châteaux, obľúbený najmä u novomanželov na svadobnej ceste, sa nachádza v Nea Roda v blízkosti vlastnej piesočnatej pláže. Na pláži si hostia môžu zapožičať slnečníky a lehátka (zdarma). Do turistického centra sa dostanete po cca 12 km. Mesto Nea Roda je vzdialené asi 5 km (Ierissos asi 10 km, Ouranoupolis asi 12 km). Supermarket nájdete vo vzdialenosti cca 5 km. Do najbližších barov a reštaurácií sa dostanete aj po cca 5 km. Tiež najbližšia diskotéka sa nachádza vo vzdialenosti cca 5 km. Ďalšie možnosti zábavy Vám počas Vašej dovolenky ponúka kino (cca 15 km). Z hotela sa môžete dostať k nasledujúcim turistickým zaujímavostiam: Holy Mount Athos (cca 15 km), Tower of Ouranoupoli (cca 15 km) a Aristotle's Park (cca 50 km). O Vašu mobilitu sa počas dovolenky postarajú požičovňa áut a motocyklov a tiež stanovište taxi a autobusová zastávka vo vzdialenosti cca 5 km. Do vzdialenejších miest sa môžete dostať zo stanice vzdialenej asi 113 km. Lekársku pomoc nájdete v prípade potreby v nemocnici, ktorá sa nachádza vo vzdialenosti cca 60 km od hotela. Letisko Solún je vzdialené 112 km.
 • Vybavenie:
 • Tento 3-podlažný hotel má 36 izieb, ktoré sa nachádzajú v hlavnej budove av 2 vedľajších budovách. K vybaveniu hotela patrí recepcia (prihlásenie je možné od 14:00 hodín, odhlásenie do 11:00 hodín), lobby, výťah, klimatizácia, vyhliadkový bar (otvorené od 08:00 - 23:00 hodín) a parkovisko (zadarmo). O blaho hostí sa stará reštaurácia a snack bar. Wi-Fi je hotelovým hosťom k dispozícii zadarmo. Upratovanie izieb, izbový servis a concierge služba sú zadarmo. Služba prania bielizne, služba žehlenia bielizne a zdravotná služba sú za poplatok.
 • Stravovanie:
 • Raňajky (08:00 - 11:00 hod.) à la carte. Polpenzia: vrátane raňajok a obed alebo večera (tiež detské menu).
 • Šport/ voľný čas:
 • Športová a voľnočasová ponuka: joga a pilates. Vo vzdialenosti cca 7 km sú ponúkané vodné športy ako napr. vodné lyže (čiastočne od miestnych poskytovateľov). Požičovňa bicyklov a organizované výlety na bicykloch (za poplatok). Ponuka wellness: masáže za poplatok. Stráženie detí: miniklub a babysitting (za poplatok).
 • Ďalšie informácie:
 • Využitie niektorých zariadení a aktivít môže byť spoplatnené navyše. Niektoré služby sú závislé od ročného obdobia a od miestnych klimatických podmienok. Jazyky: angličtina. Kreditné karty: American Express.
 • Štandard JuniorSuite (Terasa S Vlastným Bazénom):
 • Moderné, pohodlné a útulné izby sú vybavené posteľou king-size alebo manželskou posteľou, detskou postieľkou (zadarmo), súkromným bazénom, varnou kanvicou (za kauciu), minibarom (za poplatok), balkónom alebo terasou, internetom (zadarmo), trezorom (zadarmo) ), kávovarom s kapsulami (za poplatok) a kábl./satelit.TV s plochou obrazovkou a tiež individuálne regulovateľnou klimatizáciou. Kúpeľňa so sprchou. Uteráky sú menené 3x za týždeň.
 • Deluxe Izba (Terasa S Vlastným Bazénom):
 • Moderné, pohodlné a útulné izby sú vybavené posteľou king-size alebo manželskou posteľou, súkromným bazénom, varnou kanvicou (za kauciu), minibarom (za poplatok), balkónom alebo terasou, internetom (zdarma), trezorom (zadarmo), kávovarom s kapsulami ( za poplatok) a kábl./satelit.TV s plochou obrazovkou a tiež individuálne regulovateľnou klimatizáciou. Kúpeľňa so sprchou. Uteráky sú menené 3x za týždeň.
 • Štandard JuniorSuite (Terasa S Vlastným Bazénom, Nevratný):
 • Moderné, pohodlné a útulné izby sú vybavené posteľou king-size alebo manželskou posteľou, detskou postieľkou (zdarma), kachličkami, súkromný bazén, varnou kanvicou (za kauciu), minibarom (za poplatok), balkónom alebo terasou, internetom (zdarma), trezorom (zdarma), kávovarom s kapsulami (za poplatok) a kábl./satelit.TV a tiež individuálne regulovateľnou klimatizáciou. Kúpeľňa so sprchou. Uteráky sú menené 3x za týždeň.
 • Deluxe Izba (Výhľad na more):
 • Moderné, pohodlné a útulné izby sú vybavené posteľou king-size alebo manželskou posteľou, varnou kanvicou (za kauciu), minibarom (za poplatok), balkónom alebo terasou, internetom (zdarma), trezorom (zdarma), kávovarom s kapsulami (za poplatok) a kábl./satelit.TV s plochou obrazovkou a tiež individuálne regulovateľnou klimatizáciou. Kúpeľňa so sprchou. Uteráky sú menené 3x za týždeň.
 • 2 spálne Rezidencia Suite (Terasa S Vlastným Bazénom):
 • Moderné, pohodlné a útulné izby (veľkosť: cca 120 m²) sú vybavené posteľou king-size, manželskou posteľou alebo dvoma samostatnými lôžkami, detskou postieľkou (zadarmo), súkromným bazénom, varnou kanvicou (za kauciu), minibarom (za poplatok), balkónom alebo terasou, internetom (zdarma), trezorom (zdarma), kávovarom s kapsulami (za poplatok) a kábl./satelit.TV s plochou obrazovkou a tiež individuálne regulovateľnou klimatizáciou. Kúpeľňa so sprchou. Uteráky sú menené 3x za týždeň.
 • Deluxe Izba (Terasa S Vlastným Bazénom, Nevratný):
 • Moderné, pohodlné a útulné izby sú vybavené posteľou king-size alebo manželskou posteľou, kachličkami, súkromný bazén, varnou kanvicou (za kauciu), minibarom (za poplatok), balkónom alebo terasou, internetom (zdarma), trezorom (zdarma), kávovarom s kapsulami (za poplatok) a kábl./satelit.TV a tiež individuálne regulovateľnou klimatizáciou. Kúpeľňa so sprchou. Uteráky sú menené 3x za týždeň.
 • 1 spálňa Standard Suite (Výhľad na more):
 • Moderné, pohodlné a útulné izby sú vybavené posteľou king-size alebo manželskou posteľou, detskou postieľkou (zadarmo), varnou kanvicou (za kauciu), minibarom (za poplatok), balkónom alebo terasou, internetom (zadarmo), trezorom (zdarma), kávovarom s kapsulami (za poplatok) a kábl./satelit.TV s plochou obrazovkou a tiež individuálne regulovateľnou klimatizáciou. Kúpeľňa so sprchou. Uteráky sú menené 3x za týždeň.
 • 2 spálne Standard Suite (Terasa S Vlastným Bazénom):
 • Moderné, pohodlné a útulné izby sú vybavené posteľou king-size, manželskou posteľou alebo dvoma samostatnými lôžkami, detskou postieľkou (zadarmo), súkromným bazénom, varnou kanvicou (za kauciu), minibarom (za poplatok), balkónom alebo terasou, internetom (zadarmo) , trezorom (zdarma), kávovarom s kapsulami (za poplatok) a kábl./satelit.TV s plochou obrazovkou a tiež individuálne regulovateľnou klimatizáciou. Kúpeľňa so sprchou. Uteráky sú menené 3x za týždeň.
 • Deluxe Izba (Výhľad na more, Nevratný):
 • Moderné, pohodlné a útulné izby sú vybavené posteľou king-size alebo manželskou posteľou, kachličkami, varnou kanvicou (za kauciu), minibarom (za poplatok), balkónom alebo terasou, internetom (zdarma), trezorom (zadarmo), kávovarom s kapsulami (za poplatok) a kábl./satelit.TV a tiež individuálne regulovateľnou klimatizáciou. Kúpeľňa so sprchou. Uteráky sú menené 3x za týždeň.
 • 2 spálne Standard Suite (Výhľad na more):
 • Moderné, pohodlné a útulné izby sú vybavené posteľou king-size, manželskou posteľou alebo dvoma samostatnými lôžkami, detskou postieľkou (zadarmo), varnou kanvicou (za kauciu), minibarom (za poplatok), balkónom alebo terasou, internetom (zadarmo), trezorom ( zadarmo), kávovarom s kapsulami (za poplatok) a kábl./satelit.TV s plochou obrazovkou a tiež individuálne regulovateľnou klimatizáciou. Kúpeľňa so sprchou. Uteráky sú menené 3x za týždeň.
 • Prezidentský Villa (Terasa S Vlastným Bazénom):
 • Moderné, pohodlné a útulné izby (veľkosť: cca 120 m²) sú vybavené posteľou king-size, manželskou posteľou alebo dvoma samostatnými lôžkami, detskou postieľkou (zadarmo), súkromným bazénom, varnou kanvicou (za kauciu), minibarom (za poplatok), balkónom alebo terasou, internetom (zdarma), trezorom (zdarma), kávovarom s kapsulami (za poplatok) a kábl./satelit.TV s plochou obrazovkou a tiež individuálne regulovateľnou klimatizáciou. Kúpeľňa so sprchou.
 • 2 spálne Rezidencia Suite (Terasa S Vlastným Bazénom Nevratný):
 • Moderné, pohodlné a útulné izby (veľkosť: cca 120 m²) sú vybavené posteľou king-size, manželskou posteľou alebo dvoma samostatnými lôžkami, detskou postieľkou (zdarma), kachličkami, kuchynským kútom, súkromný bazén, varnou kanvicou (za kauciu), minibar za poplatok), balkónom alebo terasou, internetom (zadarmo), trezorom (zdarma), kávovarom s kapsulami (za poplatok) a kábl./satelit.TV a tiež individuálne regulovateľnou klimatizáciou. Kúpeľňa so sprchou. Uteráky sú menené 3x za týždeň.
 • 1 spálňa Standard Suite (Výhľad na more, Nevratný):
 • Moderné, pohodlné a útulné izby sú vybavené posteľou king-size alebo manželskou posteľou, detskou postieľkou (zadarmo), kachličkami, varnou kanvicou (za kauciu), minibarom (za poplatok), balkónom alebo terasou, internetom (zadarmo), trezorom (zadarmo) , kávovarom s kapsulami (za poplatok) a kábl./satelit.TV a tiež individuálne regulovateľnou klimatizáciou. Kúpeľňa so sprchou. Uteráky sú menené 3x za týždeň.
 • 2 spálne Standard Suite (Terasa S Vlastným Bazénom Nevratný):
 • Moderné, pohodlné a útulné izby sú vybavené posteľou king-size, manželskou posteľou alebo dvoma samostatnými lôžkami, detskou postieľkou (zdarma), kachličkami, kuchynským kútom, súkromný bazén, varnou kanvicou (za kauciu), minibarom (za poplatok), balkónom alebo terasou , internetom (zadarmo), trezorom (zadarmo), kávovarom s kapsulami (za poplatok) a kábl./satelit.TV a tiež individuálne regulovateľnou klimatizáciou. Kúpeľňa so sprchou. Uteráky sú menené 3x za týždeň.
 • 2 spálne Standard Suite (Výhľad na more, Nevratný):
 • Moderné, pohodlné a útulné izby sú vybavené posteľou king-size, manželskou posteľou alebo dvoma samostatnými lôžkami, detskou postieľkou (zdarma), kachličkami, kuchynským kútom, varnou kanvicou (za kauciu), minibarom (za poplatok), balkónom alebo terasou, internetom ( zadarmo), trezorom (zdarma), kávovarom s kapsulami (za poplatok) a kábl./satelit.TV a tiež individuálne regulovateľnou klimatizáciou. Kúpeľňa so sprchou. Uteráky sú menené 3x za týždeň.
 • Villa (Terasa S Vlastným Bazénom, Nevratný):
 • Izby sú vybavené kávovarom s kapsulami (za poplatok).

Vzdialenosti

 • 800 m
 • Centrum mesta
 • 200 m
 • Vzdialenosť k pláži
 • 112 km
 • Vzdialenosť od najbližšieho letiska
 • 12 km
 • Turistické centrum

Pláž

 • Ležadlá a slnečníky pri bazéne zadarmo
 • Plážová dovolenka

bazény

 • Bar pri bazéne
 • Ležadlá při bazéne
 • Slnečníky při bazéne

Fotogaléria

 • Hotel Avaton Luxury Villas Resort - Relais and Châteaux dovolenka
 • Hotel Avaton Luxury Villas Resort - Relais and Châteaux dovolenka
 • Hotel Avaton Luxury Villas Resort - Relais and Châteaux dovolenka
 • Hotel Avaton Luxury Villas Resort - Relais and Châteaux dovolenka
 • Hotel Avaton Luxury Villas Resort - Relais and Châteaux dovolenka
 • Hotel Avaton Luxury Villas Resort - Relais and Châteaux dovolenka
 • Hotel Avaton Luxury Villas Resort - Relais and Châteaux dovolenka