×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

First minute Katar

Katar_690x200.jpg

Katar - tajomná perla Perzského zálivu. Je domovom jedného z najpriateľskejších a najbohatších národov dnešného sveta. Nie je lepšieho miesta na spoznanie arabskej kultúry a zažiť nezabudnuteľné momenty - či už sa rozhodnete pre prechádzku prastarým trhoviskom Souq Al Waquif, povoziť sa v terénnom aute nekonečnou púšťou alebo stretnúť sa so žralokom obrovským.

Hlavné mesto Doha je považované za mladšiu a avantgardnejšiu sestru Dubaja. Kedysi to bola pôvodná osada preslávena lovom perál. Dnes je Doha supermoderná metropola, kde sa môžete prechádzať po nábreží omývanym teplými vodami zálivu, pozorovať pestrú paletu blikajúcich svetiel mrakodrapov a pritom sa ponoriť do vône najroznejších korení, kadidiel a parfémov.

Neváhajte a objavte lesk palácov, šarm miestnych remeselných dielní a ojedinelé expozície. Ochutnajte najrôznejšie tradičné jedlá a šialku pravej arabskej kávy tradičné podávanej s čerstvými ďatlami.

Položiek na stránku: 40


V danom období sa nepodarilo nájsť zájazdy. Ak tu aj napriek tomu chcete letieť, kontaktujte nás na infolinke 800 12 10 10, na našich pobočkách, alebo na info@fischer.sk.

Ceny za dospelú osobu platia pri obsadenosti 2 dospelí.

Pozrite sa na ďalšie first minute exotické zájazdy

Nevybrali ste si? Pozrite sa tiež na dalšie first minute exotika zájazdy za skvelé ceny!

Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám