Oblasti v destinácii - Filipíny

Mapa

Podrobné informácie

  • 31 °C júl / august *
  • 27 - 28 °C júl / august *

* priemerné teploty

Dovolenka Filipíny, dobrodružstvo, odpočinok aj poznanie

Vydajte sa s nami na výpravu za prírodným a kultúrnym bohatstvom Filipín. Súostrovie na druhej strane sveta predstavuje farebnú zmes etník, jazykov, štýlov a biómov, ktoré sa oplatí spoznať.

Pre rad filipínskych ostrovov sú typické vysoké hory (Kordillery), často sopečného pôvodu, tropická vegetácia a terasovité ryžové políčka. Národné parky ukrývajú stovky vzácnych rastlinných i živočíšnych druhov.

Vydajte sa spoznávať Filipíny

Široké možnosti turistiky patria k hlavným aktivitám, ktorým sa pri pobyte na Filipínach môžete venovať. Ak pripočítame k tomu vodné športy, vynikajúcu gastronómiu, zábavné parky (napr. Enchanted Kingdom pri metropole Manila) aj ľudové slávnosti, horúce počasie, rušné veľkomestá a výhodné ceny v obchodoch, je zrejmé, že nudiť sa tu nebudete.

Zoznámte sa však s Filipínami pokiaľ možno osobne. Mindoro, Boracay, Bohol, Palawan, Cebu a ďalšie lokality musíte vidieť na vlastné oči. To isté platí pre rezerváciu okáľa filipínskeho, Čokoládové kopce, mesto Vigan (UNESCO) a podzemnú rieku Cabayugan v NP Puerto-Princesa, jeden zo 7 nových divov prírody.

Výhodná exotická dovolenka na Filipínách

Vyberte si z našej ponuky zájazdov na Filipíny. Ponúkame komfortne vybavené hotely pri nádherných plážach, výlety na zaujímavé miesta i poznávacie pobyty. Kto má filipa, vyrazí s nami na Filipíny!

Zobraziť podrobné informácie

Najobľúbenejšie hotely - Filipíny

Je nám ľúto, momentálne nie sú dostupné žiadne zájazdy. Prezrite si našu aktuálnu ponuku dovolenky .