×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

Eurovíkendy v Slovinsku

Bled

Bled je symbolom Slovinska. Obklopujú ho Julské Alpy a v jeho centre stojí malý kostolík. Pokiaľ hľadáte oázu kľudu, je Bled miesto pre takú dovolenku, aká sa vám bude páčiť.

Mestečko nájdete na severozápade Slovinska. Má úchvatnu prírodu s alpským jezerom a mnoho turistických trás. Je teda na vašej nálade, či si vyjdete loďkou na jazero, alebo sa prejdete okolím. Pozrieť sa môžete i na rovnakomenný hrad – je hneď pri jazere a z výšky vám ukáže panoramu mesta z vtáčej perspektívy. Za výlet určite stojí pohľad na Vintgar – jeden a pol kilometra dlhú roklinu, ktorá je súčasťou Triglavského národného parku.

Hotel Park ****

Výhodný balíček na 3 noci
 

(pobyt je možné na prianie predĺžiť)

Cena na osobu od 152 €

Cena zahrňuje: polpenziu, využivanie termálneho bazénu, saunu a fitness, ubytovanie v dvojlôžkovej izbe, klienti môžu zadarmo využiť tiež wellnes "Živa" centrum vedľajšieho partnerského hotela (bazény s termálnou vodou, sauna centrum).

Cena nezahrňuje: dopravu a miestnu ubytovaciu taxu cca 1 euro na osobu a noc.

Poznámka: za príplatok na mieste je možné využiť masáže, beauty centrum alebo Thai centrum v Blede. V prípade, že chcete auto nechať doma zaistíme letenku do Ljubljany za výhodných podmienok. Presnú cenovú ponuku dľa výberu Vašeho termínu obdržíte u predajných asistentov.

Eurovíkend Moravské Toplice

Termálne kúpele TERME 3000 si môžete vychutnať s pobytom a polpenziou v hoteloch z našej ponuky v akúkoľvek ročnú dobu. Kúpele sú považované za najlepšie v Slovinsku. Sú ocenené najvyšším vyznamenaním - Slovinskou turistickou asociáciou. Ponúka unikátny termálny prameň, ktorý pohladí vaše telo i dušu. Je vhodnou voľbou pre všetky vekové kategórie. Prameň prezývaný Čierne zlato vyviera z hĺbky 1175 - 1467 metrov a dosahuje teptoty až 72°. Má samozrejme mnoho blahodárnych a zdravotne pozitívnych vlastností.

Samotný komplex kúpeľov je dosiahnuteľný krátkou chôdzov z oboch hotelov. (Cca 100 až 200 metrov)

Hotel Termal ****

Cena na osobu od 160 €

Hotel Livada Prestige *****

Cena na osobu od 260 €

Hotel Ajda ****

Cena na osobu od 200 €

Ceny platia pri obsadení izby 2 dospelými osobami.

Hotely ponúkajú komfortné ubytovanie, wellness centrum i vynikajúce reštaurácie. V luxusnom hoteli Livada Prestige budete mať naviac liečivú "Black" termo-minerálnu vodu priamo v izbe. Žiadny iný hotel v Európe nič podobné neponúka. 

Cena zahrňuje: ubytovanie v dvojlôžkovej izbe s polpenziou, vstupy po celú dobu pobytu do komplexu kúpeľov Terme 3000, návštevy hotelových bazénov.

Cena nezahrňuje: dopravu, miestnu ubytovaciu taxu 1,01 Euro na osobu a noc..

Poznámka: špeciálne zľavy pre deti na vyžiadanie u predajných asistentov.

Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám