1. Fischer.sk
 2. Eurovíkendy
 3. Wellness a spa
 4. Wellness a spa v Luhačovicích

Eurovíkend v Luhačoviciach

Luhačovice

Najväčšie kúpele na Morave s dlhou tradíciou a zároveň i jedny z najúčinnejších v Európe. To sú kúpele v Luhačoviciach. 

Medzi najznámejšie pramene patria Vincentka, Aloiska, Ottovka a Prameň Dr. Šťastného – všetky sú voľne prístupné verejnosti. Nech ich využijete k pitnej kúre, inhalačným procedúram alebo minerálnym kúpeľom, môžete si byť istý, že blahodárny účinok prameňov spoznáte. V Luhačoviciach môžete spojiť liečebný pobyt v krásnom prírodnom prostredí s aktívnym odpočinkom, alebo kultúrno-spoločenským vyžitím. 

Ku kúpeľnému životu každý rok patrí slávnosť otvárania prameňov pri zahájení kúpeľnej sezóny, hudobné festivaly alebo kolonádne koncerty. Návštevníci Luhačovic si potom môžu posedieť v prostredí kúpeľných reštaurácií, kaviarní a cukrárni. V neďalekom okolí Luhačovic je možno navštíviť nielen hrady, zámky, múzea, skanzeny a ďalšie pamiatky, ale tiež vínne pivnice v preslávených moravských vinárských oblastiach.

Hotel Augustiánský dom ****

Pôvodný novorenesančný dom je dnes luxusným kúpeľným hotelom. Ponúka izby s moderným dizajnom a hotelovou reštauráciou so zážitkovou gastronómiou. Súčasťou budovy je aj konferenčný sál, salónik, športový areál a strážené parkovisko. Čo vás iste milo prekvapí je moderné plne vybavené a efektívne Wellness & spa centrum. Starať sa o vás bude samozrejme profesionálny tím terapeutov.

Augustiánsky dom je synonymom špičkovej gastronómie. Veríme, že obed či večera v našej hotelovej reštaurácií pre Vás budú skutočným gastronomickým zážitkom, kvôli ktorému stojí za to sa k nám pravidelne vraciať.

Cena na osobu

Výhodné balíčky na 2 alebo 3 noci

Augustiánský dom **** od 174 € (2 noci)

Augustiánský dom **** od 219 € (3 noci)

Cena zahrňuje: Welcome drink, ubytovanie v klimatizovanej izbe, LCD TV, internetové pripojenie, minibar, trezor, dve vitálne raňajky  z rautových stolov, dve večere o štyroch chodoch s možnosťou výberu, voľný vstup do bazénu, voľný vstup do wellness centra (soľná parná kúpeľ, mentolová parná kúpeľ, bylinková sauna, fínska sauna, relaxačná miestnosť, whirlpool, bazén, masážne sprchy, ľadová studňa, fontána), parkovanie v areáli hotela.

Cena nezahrňuje: Dopravu.

NOVINKA v ponuke

Výhodný wellness pobyt na 2 noci - špeciálna cena pri pobyte v dňoch: nedeľa - utorok,  pondelok - streda, utorok - štvrtok

cena od 146 € / osoba v dvojlôžkovej izbe classic zahrňujúce služby nižšie uvedené

cena od 170 € / osoba v dvojlôžkovej izbe superior zahrňujúce služby nižšie uvedené

 • Welcome drink
 • 2x ubytovanie v klimatizovanej izbe, LCD TV, internetové pripojenie, minibar, trezor
 • 2x vitálne raňajky – rautový stôl
 • 2x večera o 3 chodoch s možnosťou výberu (v nedeľu GALA VEČERA - degustačné 5 chodové menu)
 • Voľný vstup do bazénu
 • Voľný vstup do wellness centra (soľná parná kúpeľ, mentolová parná kúpeľ, bylinková sauna,  fínska sauna, relaxačná miestnosť, whirlpool, bazén, masážne sprchy, ochlaďovací bazénik, fontána)
 • Bezplatné využitie bazénu, wellness centra i v deň odjazdu až do 16 hod
 • Parkovanie v areáli hotela