Wellness a spa v Maďarsku

Eurovíkend v Maďarsku - Hevíz

Hotel EUROPA FIT ****

3, 4 - 8 denné pobyty vlastnou dopravou

Hotel má kúpelenské centrum Vitalium, k dispozícii je hosťom i poradenské centrum zdravého životného štýlu. Nechajte sa hýčkať balneoterapiou, masážami, aromatickými kúpeľmi, bahennými zábalmi a mnoho ďalšími wellness&spa službami.

Cena na osobu od 192 € 

Cena zahrňuje: Ubytovanie, rozšírenú polpenziu (bohaté raňajky a večere formou bufetu s ponukou jedál maďarskej a medzinárodnej kuchyne s prihliadnutím na Vital-, Reform-, a diétne stravovanie, uvítací koktejl a v čase obeda v ponuke vynikajúce maďarské polievky (mimo 26.6. až 21.8. 2012). Ďalej vstupy do bazénov vrátane termálnych a liečivých, whirpool, vonkajších bazénov s vodoliečbou, fínske sauny, parné kúpele a fitness centra.

Cena nezahrňuje: Špeciálne zľavy pre deti. Kúpeľnú daň 1,6 Euro pre dospelú osobu (platí sa na mieste po príjazde).

Poznámka: Platí pri obsadení izby 2 dospelými osobami. Presnú kalkuláciu a informácie o špeciálnych detských zľavách dostanete u našich predajných asistentov.

Eurovíkend v Maďarsku - Šoproň

Šoproň

Relaxujte vo wellness hoteloch v maďarskom Šoproni. Pyšní sa najkrásnejšími historickými pamiatkami a najlepšou Modrou frankovkou v zemi.

Doprajte si odpočinok a zregenerujte telo i myseľ v mestečku na rakúsko-maďarských hraniciach. Šoproň má atmosféru doby dávno minulej. Určite si preto urobte prechádzku po starom centre. Hlavne večer, kedy je mesto nádherne osvietené, je Šoproň kúzelná.

Najcennejšou stavbou, ktorú môžete v meste vidieť, je Dom Fabriciov - veľmi vzácny pamiatkový objekt, teraz múzeum. Ďalšími výnimočnými pamiatkami sú napríklad stredoveké synagógy. Tie najprv slúžili ako obytné budovy a nemocnice. V Šoproni určite neprehliadnete ani unikátnu 60metrovú Požiarnu vežu, v ktorej sa mieša niekoľko štýlov architektúry.
Pokiaľ vám nebude stačiť prehliadka mesta, určite si vyberiete z výletov po Maďarsku i Rakúsku. Navštívte trebárs tridsať kilometrov vzdialený Fertód. Tam objavíte maďarské Versailles. Vznešený barokový zámok nechal v roku 1720 postaviť princ Miklósa Esterházyho. O vzhľad stavby sa staralo i niekoľko významných architektov. Nielen kulturnými pamiatkami je Šoproň slávna. Patrí tiež k najvýznamnejším vinárskym regiónom. Za ochutnávku stoja všetky odrody, hlavne ale Modrá frankovka.

Vyberte si jeden z luxusných wellness hotelov a nechajte sa rozmazlovať.

Wellness a spa v Maďarsku - Bukfurdo

Bukfordo

Načerpajte sily v najnovšom kúpeľnom centre v Maďarsku. Unikátne sú vďaka termálnej vode o teplote takmer 60 stupňov s mimoriadne vysokým obsahom železa, ale i vápnika a horčíka.

Kúpele v Büku sú druhé najväčšie v Maďarsku. Komplex je na priestore 14 hektárov. Využívať môžete 27 bazénov s celkovou vodnou hladinou väčšou než 5,1 km2, kĺzačky i lehátka. Rekreačný park poskytuje tiché a kľudné prostredie v zeleni, kde môžete vyskúšať i zážitkové kúpele.

Pre športové vyžitie sú k dispozícií ihriská plážový volejbal, plážovú hádzanú, nohejbal, badminton, plážový futbal, streetball, stolný tenis). Organizujú sa aj  zábavné programy.

Kto chce dopriať pravé potešenie i svojmu žaludku, určite ho kúpele nesklamú. Kupele majú totiž i kopec vynikajúcich reštaurácií a snack-barov.

Wellness Hotel Piroska ***

Cena na osobu:

Od 120 €/3 noci
Od 160 €/4 noci
Od 200 €/5 nocí
Od 280 €/7 nocí

Hotel Répce ***

Od 148 €/3 noci

Hotel Répce Gold ****

Od 164 €/3 noci

Cena zahrňuje: polpenziu, ubytovanie v dvojlôžkovej izbe na stanovený počet nocí, vstup do komplexu kúpelí Bükfürdö (počet vstupov závisí na zakúpenom hoteli a počte nocí), využitie hotelových wellness bazénov (dľa typu hotela sú k dispozícií jacuzzi, sauny, parné kúpele apod.), presnú cenu so zoznamom služieb obdržíte podľa stanoveného termínu a vybraného hotelu

Cena nezahrňuje: Miestnu ubytovaciu taxu vo výške cca 1,7 Euro na osobu a noc.

Poznámka: Platí pri obsadení izby 2 dospelými osobami. Konkrétnu cenovú ponuku v závislosti na termíne a dĺžke pobytu a informácie o špeciálnych detských cenách obdržíte u naších predajných asistentov.

Eurovíkend v Maďarsku - Sarvár

Kulturně historické památky, turistické pozoruhodnosti a hlavně 2000 metrů hluboký pramen s léčivou vodou o teplotě 83 stupňů. Poznejte místo, které vám vrátí ztracenou energii a krásu i zdraví.

Už od 16. století je maďarský Sárvár důležitým střediskem učenosti a kultury. Léčivá voda obsahuje alkálie, chloridy, bróm, jód a mnoho stopových prvků. Odpařený solný roztok se používá pro léčení astmatu a chorob horních dýchacích cest. Jako koupelová kúra se může s vynikajícími výsledky používat pro léčení poruch pohybového ústrojí, při reumatismu, při neplodnosti, pro pooperační rehabilitace a při potížích vegetativního nervového systému.

Hotel Spirit Thermal Spa*****

Výhodné balíčky na 3 až 7 nocí.

Nový luxusný Spa hotel sa nachádza uprostred lesov neďaleko centra mestečka Sárvár.

Cena od 291 €

Cena zahrňuje: Ubytovanie v luxusnej dvojlôžkovej izbe, internet na izbe, polpenzia formou bufetu, neobmedzené využitie SPA a wellness centra s 22 bazénmi, saunou, whirpoolmi, fitness centrum, uteráky a župany.

Cena nezahrňuje: Dopravu, miestnu taxu 1,5 Euro na osobu a deň, parkovanie 4 Eura na deň