×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

Eurovíkend v Paríži

Čo Vás napadne, keď sa povie Paríž? Určite každého na prvom mieste Eiffelova veža, mesto romantiky, Louvre.

Lenže Paríž to je hlavne najslávnejšie mesto vášne na svete. Tu trávia medové týždne mladé páry z celého sveta, tu sa natáčali mnohé romány a tu nájdete i mnoho romantických zákutí, ktoré by Vám nemali uniknúť.

Veľmi obľúbeným miestom je Sacre Coeur. Miesto kde sa pred bazilikou zhromažďujú mladí i starší, všetky možné národnosti a individuá. Tu môžete počúvať piesne od pouličného speváka, nechať sa zväčniť maliarom s motívami Paríža alebo si dáť výbornú palacinku s čokoládou.

Paríž je teda svojim spôsobom tajomný a mystický. Ale čo mu nejde uprieť - tá pravá romantická Paríž.

Nech už je táto pamiatka Paríža známa akokoľvek, tak zabudnúť na nú určite nejde. Kto nebol v Paríži a nenavštívil Eiffelovku, akokeby tam ani nebol. Máte na výber hneď z niekoľkých variantov ako sa tam dostať. Môžete výsť výťahom už z úplného spodu. Viac dobrodružnejšie je však výsť na Eiffelovku peši buď do prvého alebo druhého poschodia a ísť peši len poslednú časť. Pokiaľ si myslíte, že je to peši ďaleko, tak opak je pravdou. I keď to vyzerá na výšku, tak je to jen pár desiatok výškových metrov. A nový zážitok z Paríža je na svete! 
 

Akcia - knižný sprievodca zadarmo

Objednajte si eurovíkend v Paríži, Ríme alebo Londýne a získate knižneho sprievodcu pre vybrané mestá zadarmo.

3 denné letecké pobyty z Prahy

Hotel ***

Cena s raňajkami od 320 €

Hotel ****

Cena s raňajkami od 360 €

Cena zahrňuje: letenku Praha - Paríž - Praha v optimálnej knihovacej triede, ubytovanie na 2 noci s raňajkami, letiskové a bezpečnostné taxy, knižného sprievodcu LONELY PLANET.

Cena nezahrňuje: cestovné poistenie (je možné zjednať individuálne u predajcu), transfery v destinácií (ceny na vyžiadanie), fakultatívne výlety, vstupy do pamiatok, sprievodcu po dobu zájazdu

Objednávka

Objednávajte na 0800 12 10 10, pobočkách Cestovnej kancelárie FISCHER, alebo napíšte svoje prianie cez nezáväznú rezerváciu eurovíkendov.

Tipy na výlety v Paríži

Eiffelova veža

Eiffelovu vežu sprevádzalo v dobe jej vzniku mnoho negatívnych reakcií a protikladných názorov. To však už dnes nemení nič na tom, že sa tzv. Eiffelovka stala dominantou Paríža a kto nebol na Eiffelovke, ten nebol v Paríži. Eiffelova veža bola postavená v priebehu dvoch rokov a stavba bola dokončná v roku 1889 k príležitosti konania Svetovej výstavy v Paríži.

Notre Dame

Jedna z najznámejších pamiatok Paríža, kde sa nechal i korunovať Napoleón Bonaparte.

Champs Elysées

Tento bulvár vedie až k Víťaznemu oblúku a je asi najznámejšou ulicou v Paríži. Sídlia tu módne obchody, reštaurácie, banky či poisťovne.

Louvre

Louvre platí za najznámejšiu a najnavštevovanejšiu pamiatku v Paríži. Toto obrovské múzeum, ktorého najväčšou cennosťou, ktorú uchováva, je slávny obraz Mona Lisa od Leonarda da Vinci.

Sacre Coeur

Bazilika Sacre Coeur sa rozprestiera na kopci známej štvrti Montmartre. Už z diaľky je ju možné vidieť, v noci je nádherne nasvietená, až pôsobí tajomne.

Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám