Eurovíkend v Nice - Francúzsko

Malá dovolenka na Azúrovom pobreží

Leťte na jedno z najkrásnejších pobreží v Európe. Čakajú na vás kvetinové lány i zelené svahy s vinicami. Navštívte Cannes alebo Monte Carlo, objavte tajomstvo francúzskych parfémov alebo navštívte miesta, ktoré inšpirovali slávnych maliarov 20. storočia.

 

Cena na osobu

Výhodné balíčky na 3 noci (štvrtok až nedeľa)

Cena balíčka s hotelom *** od 380 €.

Cena balíčka s hotelom **** od 407 €.

Cena platí pri obsadení izby dvoma dospelými osobami.

Vyberte si sami program na eurovíkend v Nice

Historická Nice

Prevedieme vás parkom Parc du Chateau s vyhliadkou na staré mesto i zátoku a spoznáte i Palác Garibaldi. Potom prejdete Promenádou umenia s Modern Art Museum, Akropolis centrom a knižnicou Sosno. Prehliadnete si Ciminez - miesto zimného sídla kráľovny Victorie. Čaká vás tiež prehliadka Románskej arény Cemenelum a olivového sadu v záhrade františkánskeho opátstva. Výlet zakončíte v Ruskej katedrále – jednej z najkrajších ruských pamiatok mimo Ruska a nakúpiť si potom budete môcť na trhoch a v centre starého mesta.

(Vstupy do múzeií v hodnote 11 Eur sú v cene).

Cena na osobu 53 € (3,5 hodiny)

Azurové pobrežie – Cannes – Grasse – Goudron - Saint Paul de Vence

Urobte si výlet do Cannes a poznáte, že toto mesto nie je len o májovom filmovom festivale v Palais des Festivals. Kúsok od Cannes, v okolí dedinky Grosse, potom uvidíte pole s levanduľou, jasmínom ružami, mimózou, fialkami a pomarančovníkmi. Z nich v místní výrobně parfémů vznikají proslulé francouzské parfémy. Nakonec navštívíte středověké městečko Saint Paul de Vence Vrchol jeho kopce uchvátil nejednoho malíře natolik, že zde nejen tvořili, ale často i zůstali natrvalo.

Cena na osobu 84 € (8 hodin)

 

Monaco a Monte Carlo

Druhá najmenšia krajina sveta je známa hlavne vďaka Veľkej cene Monaka Formule 1. Usporiadava ale aj cirkusový festival, hostí tenisové turnaje a má úžasné morské akvárium. Jeho Staré Mesto má architektonicky výnimočné pamiatky i unikátne záhrady.

V rámci výletu uvidíte i zátoku milionárov s luxusnými jachtami a vilami. Navštívite Kráľovský palác a katedrálu, okruh Formule 1, Grand Casino v Monte Carlu a samozrejme i prístav alebo historickú dedinku Eze.

Cena na osobu 58 € (5 hodín)

Nočné Monaco a Monte Carlo

Čaká vás večerná prechádzka pozdĺž pobrežia, zastávka v historickej dedinke Eze, a potom pokračovanie v jazde do Monaca a k okruhu Grand Prix. Vrcholom večera je návšteva Monte Carla a možnosť okúsiť šťastenu v Grand Casine.

Cena na osobu 53 € (5 hodín)

Saint Tropez a Port Grimaud

Poznajte slavné mestečko a jeho luxusné pláže, obchody i kaviarne. Pozrite sa do historického centra a spoznáte miesta ako Pampelone beach alebo Citadelu zo 16. storočia.

Cena na osobu 148 € (8 hodín). Minimum sú 4 osoby.

 

Hotely

Výhodné balíčky na 3 noci (štvrtok až nedeľa)

Cena balíčka s hotelom *** od 380 €.

Cena balíčka s hotelom **** od 408 €.

Cena platí pri obsadení izby dvoma dospelými osobami.

Cena zahrňuje

Ubytovanie na osobu v dvojlôžkovej izbe s raňajkami, letenku v optimálnej knihovacej triede vrátane letiskových a palivových príplatkov.

Cena nezahrňuje

Poistenie, transfery, služby sprievodcu (možno objednať u predajných asistentov).

Poznámka

Ponúkame i ubytovanie v štúdiach a apartmánoch s vlastným kuchynským kútikom až pre 6 osôb.

Zaistíme vám privátny transfer z letiska do centra Nice, Cannes, Monaka a ďalších miest na Azurovom pobreží.

Výlety sú organizované miestnou agentúrou v anglickom, nemeckom, francúzskom, portugalskom, španielskom a talianskom jazyku. V prípade individuálnej požiadavky pre skupiny zaistíme aj slovenského sprievodcu.

Presnú cenu podľa vašich požiadaviek vám poskytnú naši predajní asistenti.

Objednávka

Objednávajte na 255 787 000, pobočkách Cestovnej kancelárie FISCHER, alebo napíšte svoje prianie cez nezáväznú rezerváciu eurovíkendov.