Eurovíkend v Budapešti

Budapešť - malý Paríž na Dunaji

Budapešť - nazývaný tiež kráľovnou na Dunaji alebo malý Paríž na Dunaji,patrí svojou polohou k najkrásnejším mestám na svete. Kľukatý široký tok Dunaja delí dvojmilionovú maďarskú metropolu na kopcovitý Budín rovinatú Pešť, ktorej nábrežie prehlásilo Unesco za súčasť svetového kultúrneho dedičstva. 

Z vyhliadky Gellertovho vrchu, týčiaceho sa v strede mesta a vyhláseného za chránenú prírodnú rezerváciu, sa ponúka najúplnejší pohľad na panoramu Budapešti. Vody liečivých prameňov, prúdiacich z hĺbky Gellertovho vrchu, zúžitkuvavajú najelegantnejšie Gellertove termálne kúpele, v ktorých je na ploche 6000 m² k dispozícií termálna, vaňová a perličková kúpeľ, bazén s morskými vlnami, plaváreň, kúpalisko, slnečná terasa pre naturistov a komplexné terapeutické služby. 

Objednávka

Objednávajte na 255 787 000, pobočkách Cestovnej kancelárie FISCHER, alebo napíšte svoje prianie cez nezáväznú rezerváciu eurovíkendov.

DANUBIUS HOTEL GELLÉRT ****

Poloha ubytovania

Najstarší maďarský kúpeľný hotel Gellért je jeden z najelegantnejších štvorhviezdičkových hotelov hlavného mesta. Nachádza sa na Budíne v blízkosti Dunaja. Vedľa hotela môžete nájsť svetovo známe kúpele Gellért, ktoré sú s ním spojené. Hotel ponúka lekárske a zdravotnícke služby na najvyššej úrovni. 

Vybavenie

Hotel ponúka 1 a 2 post. izby typu STANDART a SUPERIOR, ktoré sú vybavené kúpeľňou s vaňou alebo sprchou, telefónom, trezorom, mini-barom, TV, vlastným kinom. 

Hotelové služby

Reštaurácie s výhľadom na Dunaj a Budapešť pre podávanie raňajok formou bufetu, reštaurácia s pivnicou, kaviareň, drink-bar, trezor, organizovanie programov, konferenčné miestnosti, internet, obchod s darčekovými predmetmi, stráženie detí, práčovňa, čistenie za sucha, kozmetický salón, kaderníctvo, manikúra, pedikúra, ošetrovňa, zubár, požičovňa bicyklov a automobilov, hotelové taxi.

Fitness, wellness, šport

Vnútorný a vonkajší plavecký bazén, vnútorný bazén, otvorené kúpele, bazén s vlnobitím, jakuzzi, sauna, solárium, parná komora, možnosť masáži. Termálna voda je vhodná pre kúpele i pitné kúry alebo inhaláciu a je zvlášť účinná v prípade liečby reumatických a kĺbových ochorení, neurózy, reumatizmu, gynekologických problémov a porúch metabolizmu. 

Výhodný hotelový balíček na 3 noci obsahuje:

 • ubytovanie s raňajkami
 • voľný vstup do Gellért Wellness & Spa centra
 • bylinná kúpeľl
 • Watsu terapie


 

Cena od 240 €/osoba

HOTEL RAMADA RESORT AQUAWORLD ****

Poloha ubytovania

Objavte vodný svet v Maďarsku! Luxusný hotel je najväčším hotelovým komplexom prepojeným s aqua-parkom v strednej Euróúe s vysoko kvalitnými službami. Na dosah sú mesto i príroda. Komplex sa nachádza v severnej časti Budapešti vedľa diaľnice M0 a neďaleko mostu Megyeri. 

Vybavenie

Hotel ponúka ubytovanie v elegantne vybavených izbách, junior suitoch a apartmánoch. Vybavenie izieb: kúpeľňa, WC, fén, župan, klimatizácia, LCD SAT-TV, rádio, telefón, mini-bar, sejf.

Hotelové služby

Reštaurácia pre podávania raňajok formou bufetu, kaviareň, bar v orientálnych kúpeľoch, recepcia, neobmedzený prístup k internetu (Wi-Fi) v celom hoteli, konferenčné centrum s kapacitou 1000 osôb, kartový salón, gulečník, detský kútik s celodennou prevádzkou, kde v pravidelných intervaloch prebiehajú zábavné akcie pre deti a okrem toho sa v tunajšej kinosále premietajú deťom filmy, parkovisko zadarmo, podzemné garáže za poplatok. 

Fitness, wellness, šport

Hostia môžu využívať orientálne kúpele, wellness a fitness centrum (relaxačný bazén s možnosťou vyplávať do záhrady,mandalový bazén, sauny, parné kabíny). 2 kurty na squash, otvorené tenisové kurty. Kozmetika, kaderníctvo, manikúra, pedikúra, možnosť liečebných a wellness procedúr.

Hostia môžu využívať svet sauny a majú priamy vstup do Aquaworldu. Dominantou centra zábavy je replika kambodžského chrámu Angkor, ktorý má 5 poschodí a priemer 72 m, ďalej je tu 17 vnútorných a vonkajších bazénov, 180m dlhá horská rieka, 11 kĺzačiek rôznych dĺžok, bazén s umelým vlnobitím, bazén pre milovníkov surfovania, skokanská veža a mnoho ďalších atrakcí. 

Výhodný hotelový balíček na 2 noci obsahuje:

 • ubytovanie s polpenziou
 • neobmedzené využitie wellness
 • neobmedzené využitie aquaworldu
 • 20-minutová masáž v cene
 • Wi-Fi zadarmo
 • parking zadarmo
 • zadarmo bus do Budapešti


 

Cena od 144 €/osoba