1. Fischer.cz
 2. Egypt
 3. Egypt - Marsa Alam
 4. Marsa Alam
 5. ROYAL BRAYKA BEACH RESORT

ROYAL BRAYKA BEACH RESORT

Vybavenie

Vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, 3 reštaurácie s obsluhou (orientálna, rybia a medzinárodná, za poplatok), bar pri bazéne, bar na pláži, snack bar, Wi-Fi (za poplatok), kaderníctvo, obchodná arkáda, konferenčné centrum, diskotéka, 3 bazény - z toho jeden vyhrievaný v zimnom období (lehátka, slnečníky a osušky zdarma), detský bazén, tobogány, detské ihrisko, miniklub (pre deti 4-12 rokov).

Izby

Dvojlôžková izba: klimatizácia, telefón, TV so satelitným príjmom, minibar (denne zadarmo doplňovaná voda), vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa, sušič vlasov, WC), trezor, balkón alebo terasa, výhľad na bazén alebo do záhrady.
Dvojposteľová izba, Deluxe : rovnaké vybavenie ako štandardná izba, priamy výhľad na more.
Dvojlôžková izba, Deluxe, Beach Front : situovaný bližšie k moru.
Rodinná izba : 2 prepojené izby, väčšia a menšia spálňa, 1 vchod, 1 kúpeľňa.
Jednolôžková izba

Zábava

Animačné programy, večerné programy.

Stravovanie

All inclusive.

Náš názor

Hotelový komplex sesterského hotela Brayka Bay Reef sa rozkladá pri dlhej piesočnatej pláži s koralovým podložím (vstup do mora cez koraly je zakázaný). Vstup do mora je povolený o cca 100 metrov ďalej v zátoke, ktorá je spoločná so sesterským hotelom Brayka Bay Reef. Hotel s krásnym výhľadom na záliv Brayka ponúka svojim hosťom príjemné zázemie pre strávenie ako odpočinkovej, tak aj aktívnej dovolenky so širokou ponukou doplnkových rekreačných aktivít. Hotel odporúčame rodinám s deťmi, v hoteli je zaistený zábavný program. Milovníci potápania a šnorchlovania ocenia tesnú blízkosť koralov.

Pláž

Vstup z móla. Možnosť využitia piesčitého vstupu s pozvoľným prechodom v koraly pri sesterskom hoteli Brayka Bay reef – odporúčame obuv do vody. Lehátka a slnečníky zadarmo, plážový bar.

Športová ponuka

2 tenisové kurty - spoločné s hotelom Brayka Bay Reef (večerné osvetlenie a prenájom rakiet za poplatok), stolný tenis, plážový volejbal, futbal, fitness, šípky, gulečník, pétanque. Potápanie za poplatok.

Deti

Detský bazén, tobogány, detské ihrisko, miniklub (pre deti 4-12 rokov).

All inclusive

Hlavná reštaurácia: 7.00–10.00 raňajky formou studeného aj teplého bufetu, 12.30–14.30 obed formou bufetu, 19.00–21.30 večera formou bohatého bufetu so širokým výberom čerstvých šalátov, hlavných jedál, ovocia a dezertov. Pri raňajkách filtrovaná káva, čaj, nealkoholické nápoje (postmixové – cola, sprite, sóda, džús – nie fresh), pri obede a večeri nealkoholické nápoje, pivo, víno a alkoholické nápoje (všetko miestnej výroby, rozlievané), filtrovaná káva, čaj.

Bar pri bazéne: 10.00–do západu slnka nealkoholické nápoje, pivo a alkoholické nápoje (všetko miestnej výroby, rozlievané).

Bar na pláži: 10.00–do západu slnka nealkoholické nápoje, pivo a alkoholické nápoje (všetko miestnej výroby, rozlievané)@ Lobby bar: 10.00–23.00 nealkoholické nápoje, pivo a alkoholické nápoje (všetko miestnej výroby, rozlievané).

Bar určený hotelom: dopoludňajší a popoludňajší snack, zmrzlina počas dňa.

Upozornenie: vyššie uvedené časy aj miesta podávania sa môžu zmeniť.

Karty

Mastercard, Visa.

Web

https://braykaresorts.com/

Wellness

Sauna, masáže, para, salón krásy, vírivka

Internet

Wi-Fi v areáli za poplatok.

Poznámka

Rozsah a kvalita uvedených služieb a aktivít môže byť ovplyvnená zavedením prípadných hygienických či protiepidemických opatrení v danej destinácii. Prevádzka Mango klubu môže byť obmedzený na základe opatrení spojených so šírením ochorenia COVID-19.

Vzdialenosti

 • 0 m
 • Nákupy
 • 0 m
 • Vzdialenosť k pláži
 • 14 km
 • Centrum mesta
 • 43 km
 • Vzdialenosť od letiska

Pláž

 • Ležadlá a slnečníky pri bazéne zadarmo
 • Hotel priamo pri pláži
 • Plážová dovolenka

bazény

 • Ležadlá a slnečníky pri bazéne zadarmo
 • Detský bazén
 • Vyhrievaný bazén celú sezónu
 • Bar pri bazéne

Fotogaléria

Načítám...