Makadi Bay Water World

Umiestnenie: Egypt Egypt - Hurghada Makadi Bay Water World
typ: Kúpele, wellness, relaxácia

Náš názor

Makadi Bay Water World, vodné hry na všetky spôsoby

Príjemný a rozľahlý vodný park Makadi Bay Water World ponúka počas dovolenky v Egypte atraktívnu alternatívu na trávenie voľného času na pláži. Je rozmanitý a umožní vám z pohodlia ležadla na oddychovej ploche sledovať vaše deti pri šantení.

Makadi Bay Water World bol vybudovaný na polovici cesty medzi rekreačnými strediskami Hurghada a Safaga. Leží asi 3 kilometre (vzdušnou čiarou) od pobrežia Červeného mora, kúsok za prvou líniou hotelov v zátoke Makadi. Neďaleko od neho vedie rýchlostná cesta mieriaca na juh až do letoviska Marsa Alam.

Najlepšie atrakcie vodného parku v Makadi si vás podmania

Aquapark Makadi Bay Water World zahájil svoju prevádzku roku 2011 na ploche necelých 4 hektárov. Má niekoľko častí, aby si každá veková skupina užila tú najlepšiu zábavu. Na najmenších návštevníkov čaká detský vodný park so šmýkačkami, bazénikmi, vodnými chrličmi, preliezkami a ďalšími atrakciami. Milovníci adrenalínu si obľúbia vysoké a dlhé tobogany, looping či tunelové šmýkačky. Celá rodina si užije na lenivej rieke, pod vodopádmi a v osviežovacích bazénoch.

Nechýbajú šatne, toalety, úschovňa cenností, tropický snack bar, bazénový bar a niekoľko reštaurácií. Na park Makadi Bay Water World nadväzuje golfové ihrisko Madinat Makadi Golf Resort.

Podobná miesta

Kontaktujte nás

Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám