Jungle Aqua Park

Umiestnenie: Egypt Egypt - Hurghada Jungle Aqua Park
typ: Kúpele, wellness, relaxácia

Náš názor

Jungle Aqua Park, zábava pre celú rodinu

Pokiaľ patríte medzi priaznivcov vodnej zábavy, nenechajte si ujsť Jungle Aqua Park, najrozsiahlejší vodný svet v Egypte. Zahŕňa 35 rozmanitých šmýkačiek, 14 vonkajších bazénov, niekoľko barov a reštaurácií, oddychové plochy a potrebné zázemie. Parádne sa tu vyblázni každý, obzvlášť rodiny s deťmi.

Jungle Aqua Park bol vybudovaný v južnej časti Hurghady, zhruba 15 kilometrov od medzinárodného letiska. K brehom Červeného mora to je odtiaľto asi 2 500 metrov. Priamo pozdĺž areálu vedie rýchlostná cesta spájajúca letovisko so severom krajiny a ďalšími rekreačnými centrami na juhu (Safaga, Marsa Alam).

Čo všetko zažijete v Jungle Parku? Rýchlu jazdu aj veľké vlny

K najväčším lákadlám aquaparku Jungle patria desiatky metrov dlhé a vysoké šmýkačky ako Twister, Tsunami, Family Slide či Turbo Lance, bazén s umelým vlnobitím a kilometer dlhá lenivá rieka. Na najmenších návštevníkov čaká 18 atrakcií v „Kids Area“, zaplávať si môžete v dvoch veľkých bazénoch.

Aquapark Jungle otvára svoje brány dennodenne. V cene vstupenky sú ležadlá, slnečníky, pizza a kolesový nápoj. Osušky a trezor na cennosti si môžete zapožičať na kauciu. Súčasťou komplexu sú parkoviská a nadväzuje naň veľká nákupná galéria Senzo Mall s obchodmi, reštauráciami a rozľahlou detskou zónou.

Podobná miesta

Kontaktujte nás

Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám